Neler Yeni

Aşık olmak nasıl bir his?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Blgisayarlar bilgisayar ekipmanları fare mousepad
Discord
herseyimaltustolmus_29
Soru başlıktaki gibi 3 aydır bir kız ile beraberim kız ortalama bir dış görünüşe sahip ama görünüşden daha çok duygulara bakan biriyim daha çok erken ama sanırım ben diğer sevgililerimde olduğu gibi hissetmiyorum daha farklı uyumadan önce fotoğraflarına bakıyorum onu düşününce yüzüm gülümsüyor falan diğerleri gibi sıradan hissetmiyorum sizce aşık mı oldum aşk tam olarak nedir kızı da üzmek istemiyorum ciddi gibi davranıp eğlenmek asla istemem ama aşık mı oldum emin olmam lazım yardım eder misiniz lütfen

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Emir Bayram
Soru başlıktaki gibi 3 aydır bir kız ile beraberim kız ortalama bir dış görünüşe sahip ama görünüşden daha çok duygulara bakan biriyim daha çok erken ama sanırım ben diğer sevgililerimde olduğu gibi hissetmiyorum daha farklı uyumadan önce fotoğraflarına bakıyorum onu düşününce yüzüm gülümsüyor falan diğerleri gibi sıradan hissetmiyorum sizce aşık mı oldum aşk tam olarak nedir kızı da üzmek istemiyorum ciddi gibi davranıp eğlenmek asla istemem ama aşık mı oldum emin olmam lazım yardım eder misiniz lütfen
Güzel bi çek,hala hislerin aynıysa seviyordundur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Discord
herseyimaltustolmus_29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel bi çek,hala hislerin aynıysa seviyordundur.
Dostum ciddi soruyorum kızı da üzmek istemem cidden aşık olduğumu hissedersem bu ilişki için elimden gelen herşeyi yapacağım bazı insanlar ile arama mesafe koyacağım

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Emir Bayram
Dostum ciddi soruyorum kızı da üzmek istemem cidden aşık olduğumu hissedersem bu ilişki için elimden gelen herşeyi yapacağım bazı insanlar ile arama mesafe koyacağım
Ciddi cevapladım zaten hormonlarınla alakası var mı yok mu anlarsın.Sen dene sonra anlarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Discord
herseyimaltustolmus_29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ciddi cevapladım zaten hormonlarınla alakası var mı yok mu anlarsın.Sen dene sonra anlarsın.
Yapmışlığım var kıza bakınca yükselmiyorum yaptıktan sonra duygu kaybı vs olmuyor

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
İshal b gibi

Kara*

80+ Silver
seviyon gibi de bi tik abarti sanirim oyle baskalariyla alakayi kesicem ona tapicam modlarina girme bence. ya da aha buldum hayatumun garusunu diye ciddiye baglama bu sefer zamanla hevesler bitmeye baslar. son olarak ise 31 olayini yazmis yukarida canim hocamiz. kizi ayri gorme patlat 2 3 saglam asil sevdigine sevecegine tum hislerinle baglanmayi goze alip almayacagini bilirsin😉

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Discord
herseyimaltustolmus_29
kızın dıs gorunusunu ılerıde sorun felan edersen sıkıntı duygular onemlı ama hersey oyle olmuyor maalesef
Kız çirkin değil ki ama dünyalar güzeli değil tabii ki kendine hep çirkin diyor ama bana çok çekici geliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

seviyon gibi de bi tik abarti sanirim oyle baskalariyla alakayi kesicem ona tapicam modlarina girme bence. ya da aha buldum hayatumun garusunu diye ciddiye baglama bu sefer zamanla hevesler bitmeye baslar. son olarak ise 31 olayini yazmis yukarida canim hocamiz. kizi ayri gorme patlat 2 3 saglam asil sevdigine sevecegine tum hislerinle baglanmayi goze alip almayacagini bilirsin😉
Biriyle sevgili olduğum zaman başka kızlar ile konuşmak yakışmaz bence o benim için çok fazla şey yaptı çünkü bir kere bile istemememe rağmen snap, tiktok, discord, instagram hesaplarının şifrelerini verdi arkadaşlarına anlattı beni falan zaten 2-3 erkek arkadaşı var kuzenleriyle beraber genelde

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Hocam bence akliniza bu soru geliyor ise bir problem vardir, sizin duygularinizi nasil hissedebiliriz ki bize soruyorsunuz ve bizim cevabimiz ile karsi tarafa emek sevgi göstereceksiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Discord
herseyimaltustolmus_29
Hocam bence akliniza bu soru geliyor ise bir problem vardir, sizin duygularinizi nasil hissedebiliriz ki bize soruyorsunuz ve bizim cevabimiz ile karsi tarafa emek sevgi göstereceksiniz.
Daha önce olmadığı için aşk nasıl bir şey tam olarak bilmiyorum ama kız çok hoş

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
cok dogru soylemıssın cıdden hocam

Top Bottom