Neler Yeni

Assassin's Creed 2 2021'de oynanılır mı?

Ensar ed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ensar demirkaya
Arkadaşlar evet oyun günümüze göre mekanikleri grafikleri falan çok düşük kalır ama ben ilk defa Assassin's Creed oyununu deniyimleyeceğim ve ben bu yüzden de bu oyunu tercih ettim ben aynı Assassin's Creed witcher gibi dovus mekaniği olan oyunları severim ama ben hep biraz adım kesip oyundan çıkmak istedirm baktım hepsine uzun hikayeler ara sahneler fln var bende bunu istemiyordum aynı witcher daki gibi grafiğe sahip ve dövüş mekaniğine sahip oyun istiyordum ama hikaye olsun istemiyordum çünkü dediğim gibi adam kesip çıkmak istiyodum oyle bir oyun bulamadiğim için nedense Assassin's Creed 2 de hikaye çok önplan da değilmiş gibi geldiği için bunu tercih ettim bir de Assassin's Creed serisine bir şans vermek istiyordum sizce doğru bir kararmı?

SaKinLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mert Olgun
Bence çok yanlış bir karar.Assasin's Creed serisinde hikayesi en çok ön planda olan oyunu bulmuşsun 😅

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ac2'yi sırf hikayesi için oynarsın zaten
hikaye istemiyorsan souls oyunlarına falan bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak Akgün
Arkadaşlar evet oyun günümüze göre mekanikleri grafikleri falan çok düşük kalır ama ben ilk defa Assassin's Creed oyununu deniyimleyeceğim ve ben bu yüzden de bu oyunu tercih ettim ben aynı Assassin's Creed witcher gibi dovus mekaniği olan oyunları severim ama ben hep biraz adım kesip oyundan çıkmak istedirm baktım hepsine uzun hikayeler ara sahneler fln var bende bunu istemiyordum aynı witcher daki gibi grafiğe sahip ve dövüş mekaniğine sahip oyun istiyordum ama hikaye olsun istemiyordum çünkü dediğim gibi adam kesip çıkmak istiyodum oyle bir oyun bulamadiğim için nedense Assassin's Creed 2 de hikaye çok önplan da değilmiş gibi geldiği için bunu tercih ettim bir de Assassin's Creed serisine bir şans vermek istiyordum sizce doğru bir kararmı?
Warhammer wermintide 2 var istediğin türde saatlerce adam kesme imkanın var çok iyi oyun

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Shadow of Mordor ve Shadow of War oyunlarına bak derim adam kesip çıkmalık fazla bi hikayesi olmayan oyunlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,086
Üyeler
149,833
Son üye
alirızapmk
Top Bottom