Neler Yeni

Yardım Asus fx505du düşük performans sorunu

kawaii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
Dostlarım hayırlı günler. 1 ay önce asus fx505du modelli laptopu aldım. Geldiği günden beri işlemci sıcaklığı hep fazla. Boşta dururken 60 70 dereceleri, oyundayken 90 dereceleri görüyor. The crew 2, just cause 3, fortnite, apex legends, warzone gibi oyunlarda çok fazla kasıyor. Sizce sorun ne.
Ek olarak bugün servise göndereceğim, geri geldiğinde sorun düzelmiş olur umarım...
Ürün linki
Asus Fx505Du
Sistem özellikleri:
Ekran kartı: Nvidia GeForce Gtx 1660ti 6Gb
İşlemci: Amd Ryzen 7 3750H
Ram:1x16 Gb

kawaii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürücüleri güncelledin mi ? Güncellediysen hangi yolla güncelledin ?
Dostum bilgisayar ilk geldiğinde Windows yüklü geldi o zaman sadece GeForce experience'dan güncellemeye baktım onun haricinde başka bir şey yapmadım. Daha sonrasında müşteri hizmetlerini arayıp sorunu anlattım. Adam format at dedi belki sürücü güncellemelerini yapmamış olabilirsin dedi. Format attım sürücüleri asusun internet sitesinden indirdim ama güncelleyebildim mi bilmiyorum çünkü dosyayı açıp install.bat ı çalıştırdım bir değişiklik olmadı.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,948
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Dostum bilgisayar ilk geldiğinde Windows yüklü geldi o zaman sadece GeForce experience'dan güncellemeye baktım onun haricinde başka bir şey yapmadım. Daha sonrasında müşteri hizmetlerini arayıp sorunu anlattım. Adam format at dedi belki sürücü güncellemelerini yapmamış olabilirsin dedi. Format attım sürücüleri asusun internet sitesinden indirdim ama güncelleyebildim mi bilmiyorum çünkü dosyayı açıp install.bat ı çalıştırdım bir değişiklik olmadı.
Servis sürücüleri halledebilir. Yolladıysan bekle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,456
Üyeler
157,954
Son üye
Guneyli03
Top Bottom