Neler Yeni

Yardım Asus laptop açılmıyor ?

keles1078

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf
Dün akşam sorunsuz bir şekilde çalışan laptop um bugün açılmıyor güç tuşuna bastığımda güç tuşunun etrafı ısınmaya başladı ama herhangi bir ışık yanmadı ve laptop tepki vermedi. şarja taktığımda ise durum aynı şarj ışığı yanmıyor . Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Arsenic-2

80+
açılmıyor ?
daha saçma konu başlığı görmedim

Farway

80+ Silver
açılmıyor ?
daha saçma konu başlığı görmedim
Açılmıyormuş daha ne yazsın? Laptopun power butonuna bastığımda bataryadan gelmesi gereken gücü diğer parçalara iletmediği için sistem çalışmıyor mu yazsaydı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün akşam sorunsuz bir şekilde çalışan laptop um bugün açılmıyor güç tuşuna bastığımda güç tuşunun etrafı ısınmaya başladı ama herhangi bir ışık yanmadı ve laptop tepki vermedi. şarja taktığımda ise durum aynı şarj ışığı yanmıyor . Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
Tamirciye götür direkt dostum uğraşma anakartta sorun yüksek ihtimal

keles1078

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk başta açılmıyor ve kırmızı alanda ısınma oluyordu daha sonra bataryasını söküp belli bir süre bekledikten sonra bataryayı taktığımda çalıştı ama ilk açıldıktan 1 2 dakika sonra kendi kendine kapandı sonra tekrar bilgisayarı açtığımda CPU kullanımını %100 olarak gösteriyordu fanlar hızlı çalışıyordu yeni açılmasına rağmen ve şarj ışığı falan hiç çalışmıyor şarja taktığımda ama şarj alıyor

Ekler

• IMG_20230915_141844.jpg
    IMG_20230915_141844.jpg
    3.7 MB · Hit: 35
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,787