Neler Yeni

Asus Rog klavye alınır mı bu fiyata

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Çok fazla sıkıntı çıkıyor tuşlarında. A4Tech kullanırım daha iyi
Uzun süre kullandım hiçbir sorun çıkmadı 2 kere aldım sattım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye bu arkadaşlar. Kullanan varsa yada bilgisi olan varsa önerir mi? Şahsen benim çok hoşuma gitti çokta iyi bir klavyeye benziyor. Anlık siparişini geçeceğim iyi derseniz
Yada 2kya kadar klavye önerisi alabilirim
Düşünme al kendim kullanıyorum gayet memnunum, bilek desteğine ihtiyaç duymuyorum

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Normalde Asus tuf k1 almayı planlıyordum. Biraz daha bütçe arttırınca bu klavyeyi de arkadaşlar çok önerdiği için inceledim. Çok hoşuma gitti Asus rog. Bu fiyata değer mi bilmiyorum işte kararsız kaldım
paranız çıkıyorsa alacak başka bir şeyiniz de yoksa kapabilirsiniz hocam çok güzel klavye benim alacak başka şeylerim olduğu için hala indirim bekliyorum ama daha fazla dayanamicam gibi. Sabahta 339 tl ye beleş klavye kaçırdım zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ramazan Sivrikaya
paranız çıkıyorsa alacak başka bir şeyiniz de yoksa kapabilirsiniz hocam çok güzel klavye benim alacak başka şeylerim olduğu için hala indirim bekliyorum ama daha fazla dayanamicam gibi. Sabahta 339 TL ye beleş klavye kaçırdım zaten.
Çıkıyor çıkıyor sorun yok paramda. Geçiyorum ya siparişini inşallah sorunsuz gelir

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Furkan Demir

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,797
İsim
Kerem Çavuş
red switche göre çok sesli , klavyenin tuşları bazen takılı kalıyor gibi davranıyor ben bu parayı hakettiğini düşünmüyorum xpg daha mantıklı bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Ben bulamadım da, dediklerini doğrulayan konuları paylaşır mısın?

Yay sesleri ile ilgili de çok fazla konu vardı bu yaz indirimdeyken de onları bulamadım

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Yay sesleri ile ilgili de çok fazla konu vardı bu yaz indirimdeyken de onları bulamadım
Attığınız konuları inceledim.

Üstteki ilk 2 konunun sahibi de klavyeyi daha yeni almış, yani üretim hatası olma ihtimali oldukça yüksek. Ayrıyeten tuş takılması adlı konuda da Scope RX'in adı geçmiyor. ASUS, Scope adı altında birçok klavye satıyor.

TP'daki konuda ise konu sahibi konu devamında ilk kez mekanik klavye kullandığını, bir sorun olmadığını belirtmiş.

Diğer konu da kronik olmayan yazılımsal bir durum, fiziksel olarak switchin kalitesi ile alakalı bir sorun değil.

Keycap ve kasa kalitesi ile alakalı bir şikayet görmedim, aksine TP'daki konuda kasa kalitesi övülmüş.

Tek eleştirilebilecek konu yay konusu. Evet klavyede yay sesi var ama günlük kullanımda, normal kullanımda fark edebileceğiniz bir çınlama değil bu. Kulağınızı switche yaklaştırıp basarsanız yay sesini duyabiliyorsunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Attığınız konuları inceledim.

Üstteki ilk 2 konunun sahibi de klavyeyi daha yeni almış, yani üretim hatası olma ihtimali oldukça yüksek. Ayrıyeten tuş takılması adlı konuda da Scope RX'in adı geçmiyor. ASUS, Scope adı altında birçok klavye satıyor.

TP'daki konuda ise konu sahibi konu devamında ilk kez mekanik klavye kullandığını, bir sorun olmadığını belirtmiş.

Diğer konu da kronik olmayan yazılımsal bir durum, fiziksel olarak switchin kalitesi ile alakalı bir sorun değil.

Keycap ve kasa kalitesi ile alakalı bir şikayet görmedim, aksine TP'daki konuda kasa kalitesi övülmüş.

Tek eleştirilebilecek konu yay konusu. Evet klavyede yay sesi var ama günlük kullanımda, normal kullanımda fark edebileceğiniz bir çınlama değil bu. Kulağınızı switche yaklaştırıp basarsanız yay sesini duyabiliyorsun
Yay sesinin mevcut olması bile bu fiyattaki bir klavye için bile almamak için bir sebep bu fiyat bandında daha iyi ve daha kaliteli klavyeler mevcut RX ve NX switchler belirtildiği kadar epik kalitede değiller RXler bir tık sessiz sadece ikisi de Cherry mx varyantı

Top Bottom