Neler Yeni

🔥🔥Asus ROG RTX 4060 Laptop 34K🔥🔥

En İyi Cevap
3
Batarya düşmesi sorunu yaşayabilirsiniz. Normalde aynı tüketime sahip üst versiyonları 330 W adaptör ile geliyor. Bu ise 280W.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim durumuma düşmezsiniz umarım.

Hocam MSI modellerde adaptörde 200W yazıyor yanlış falan yazdılar heralde :D.

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,103
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Hocam MSI modellerde adaptörde 200W yazıyor yanlış falan yazdılar heralde :D.
Msi laptoplarda bataryadan yemesi normal bir durum. Cihaz paketini hafifletmek için bataryayı güç kaynağına destek olacak şekilde tasarlıyor. Dilerseniz bu ayarı biostan kapatabiliyorsunuz. Parçaların kalitesi ve verimi de çok farklı.
Ama Asusta böyle bir şey yok. Direkt batarya azalıyor. Isınmaya başlıyor. Isınınca batarya şarj olmayı durduruyor perfromansınız düşüp bilgisayarı kastırmaya başlıyor. Fark burada. Ve bu tasarıma dahil değil, mühendislik hatası.

Son düzenleme:

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,103
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
MSİ (NOS) Battery Boost teknolojisini şuradan okuyabilirsiniz.

En İyi Cevap
3
MSİ (NOS) Battery Boost teknolojisini şuradan okuyabilirsiniz.
Hocam açıkçası hiç bir şey anlamadım ancak sorunlar karşılaşacağımı düşünmüyorum, çıkarsa da iade ederiz artık ne yapalım :D

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,103
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
çıkarsa da iade ederiz artık ne yapalım :D
İade etmek için asus servisine yollatıyorlar cihazı, asus servisi değişim iade raporu vermeden iade kabul etmiyorlar. Kolay gelsin diyorum şimdiden.

Asus servisiyle aram iyi değildir slkdgklaskeg.

En İyi Cevap
3
İade etmek için asus servisine yollatıyorlar cihazı, asus servisi değişim iade raporu vermeden iade kabul etmiyorlar. Kolay gelsin diyorum şimdiden.

Asus servisiyle aram iyi değildir slkdgklaskeg.
Yok hocam sorun olduğunu söylemeyeceğim, windowsu siler paketler yollarım :D.

cryes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
enes-Durudeniz
https://www.computeruniverse.net/de/p/90921205 ben temmuzda alıcam inşallah ,bu fiyat ve özellikleri görünce türkiyeden almayı düşünmüyorum baksana attığı linkte 512 ssd var hala ,aynı işlemcinin 1 önceki nesili ve 4050 farkındayım ama msi kalitesi ssd nin kat kat iyi olması üzerine 6 bin tl fiyat farkı var ve win 11 bile dahil .D

36.873,37 Türk Lirası
https://www.computeruniverse.net/de/p/90923169
240hz
1tb ssd 13980h
windows zaten var
1677964603740.png

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
https://www.computeruniverse.net/de/p/90921205 ben temmuzda alıcam inşallah ,bu fiyat ve özellikleri görünce türkiyeden almayı düşünmüyorum baksana attığı linkte 512 ssd var hala ,aynı işlemcinin 1 önceki nesili ve 4050 farkındayım ama msi kalitesi ssd nin kat kat iyi olması üzerine 6 bin TL fiyat farkı var ve win 11 bile dahil .D

36.873,37 Türk Lirası
https://www.computeruniverse.net/de/p/90923169
240hz
1tb ssd 13980h
windows zaten var
Alıntıyı görüntüle
Agam senin yurtdışından alma imkanın var ise oradan al tabii ki ancak forumdaki kişilerin çoğunun böyle bir imkanı yok ki yurt dışından ne alırsan al buradan daha ucuz oluyor bunu sadece laptoptaymış gibi lanse etmendeki amaç ne?. Ki zaten TR vergisini çıkarınca yd fiyatı ile yakın oluyorlar. +olarak windowsa neden bu kadar takıldın :D

Hemde benim için zaman paradan daha kıymetli. Aylarca laptopsuz kalıp ucuza almam benim zararıma olur.

sefa142

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Sefa
Hocam bu modelde CPU da sıvı metal soğutma var mı ve 16 ram tek slot bunun için 16 DDR5 ram almak istesem kendim taksam sorun çıkartır mı ve hangi Rami almaliyim acaba bilginiz var mı inceleme videosunu bekliyoruz

Top Bottom