Neler Yeni

Asus rog strix G15 teknik servisde yaşadığım sıkıntı

Owdewk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Emin
Vatandan aldığım laptop da daha önceden sıkıntı yaşadığım için laptop değiştirmeye karar verdiler ama kapalı kutu kalmadığı için stand da olan laptopu verdiler ve şimdi yeni verilen laptopa aynı sıkıntıları yaşıyorum.

Yeni 2. Olan Laptop da eski Laptopa göre daha fazla teknik sıkıntı var örneğin 2 adet ölü piksel. Laptopu teknik servise gönderdim 2 adet ölü piksel ve sıkıntılar olmasına rağmen kabul etmediler ve aynı laptop geri elime geldi. Aradan 1-2 ay geçti ve şu anda laptop da 8 adet ölü piksel var. Şu anda teknik servise versem para iadesi verirler mi?

frix

80+
8 ölü piksele DOA raporu tahminimce çıkacaktır. O zamandan şimdiye ciddi fiyat farkı oluştuysa değişim üzerinden gitmenizi öneririm. Aynı ürün stokta yoksa bile muadil/üst ürün temin etmek zorundalar.

Owdewk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevabınız için teşekkür ederim. Ciddi fiyat farkı oluştu mu bilmiyorum laptopu dolar 18 iken almıştım şuan neredeyse 30 a dayandı. Vatanın kendi internet sitesinde de gözükmüyor çünkü ürünün kapalı kutu hali kalmadı sadece stand da olan kutusu açılmış ürün var. Üst model verirlerse çok iyi olur mutlu olurum cidden bu laptop çok çektirtti bana ama üst modeli vermeseler de para iadesi alıp hp victus a yönelmek istiyorum dediğim gibi aldığımda dolar 18 idi ve şuanda asus laptoplar çok pahalı.
Sizce hp victus alınır mı? çünkü diğer laptop markalarına göre fiyatları çok uygun. Benim laptop RTX3060 ı var laptopu 37500TL civarında bir fiyata almıştım taksiti yeni bitti eğer ki para iadesi alırsam 10.000TL daha ekleyip RTX4070 e geçmeyi düşünüyorum.

frix

80+
Cevabınız için teşekkür ederim. Ciddi fiyat farkı oluştu mu bilmiyorum laptopu dolar 18 iken almıştım şuan neredeyse 30 a dayandı. Vatanın kendi internet sitesinde de gözükmüyor çünkü ürünün kapalı kutu hali kalmadı sadece stand da olan kutusu açılmış ürün var. Üst model verirlerse çok iyi olur mutlu olurum cidden bu laptop çok çektirtti bana ama üst modeli vermeseler de para iadesi alıp hp victus a yönelmek istiyorum dediğim gibi aldığımda dolar 18 idi ve şuanda asus laptoplar çok pahalı.
Sizce hp victus alınır mı? çünkü diğer laptop markalarına göre fiyatları çok uygun. Benim laptop RTX3060 ı var laptopu 37500TL civarında bir fiyata almıştım taksiti yeni bitti eğer ki para iadesi alırsam 10.000TL daha ekleyip RTX4070 e geçmeyi düşünüyorum.
Rica ederim. Ölü piksel dışında da sıkıntılar varsa DOA raporu isteyebilirsiniz servisten, kısa sürede ölü pikseller kabul edilemeyecek seviyeye gelmiş zaten. Sonrasında teşhir ürünle değişim yaptıkları için güveniniz iyice düşmüş, bu durumda DOA raporuna olumlu bakabilir servis. Kendileri parça değişimi de önerebilir, artık servisle iletişim kurarak seçenekleri gözden geçirirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,891
Üyeler
156,851
Son üye
Vedat.E
Top Bottom