Neler Yeni

🔥İndirim ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch Klavye 2.699 TL

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bu fiyata hem kablolu hem tkl alınmaz

Eseemex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eseemex TR
Kablosu çıkmayan ve full hali 2300 gördü 1 haftalık zamanda alınmaz gibi bence de :)

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Kablosuzunu almıştım iade etmiştim full olanını bağlantı sorunlar olsun tuşları sürekli basması olsun falan sonra biraz araştırdım ve sırf marka diye bu paraların verilmemesi gerektiğini öğrendim. Forumdan da arkadaşın sayesinde @MuratTheFounderOfGariban akko aldım çok memnunum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,738
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
49 TL kargo ücreti olduğu için almıyorum hocam teşekkürler.
Cidden kargo ücretine acayip ayar oluyorum özellikle Sinerji 10K'lık ürün alıyorsun mesela H9 Elite 69TL kargo parası çıkıyor -_-

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Kablosuzunu almıştım iade etmiştim full olanını bağlantı sorunlar olsun tuşları sürekli basması olsun falan sonra biraz araştırdım ve sırf marka diye bu paraların verilmemesi gerektiğini öğrendim. Forumdan da arkadaşın sayesinde @MuratTheFounderOfGariban akko aldım çok memnunum
Hepsiburada satılan modelle bu aynı mı? 2.5 /2.3 indirimle satılan asus rog strix deluxe olan modelle?

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Cidden kargo ücretine acayip ayar oluyorum özellikle Sinerji 10K'lık ürün alıyorsun mesela H9 Elite 69TL kargo parası çıkıyor -_-
Ben itopyadan sistem aldım ona bie ödemiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada satılan modelle bu aynı mı? 2.5 /2.3 indirimle satılan asus rog strix deluxe olan modelle?
Bakmadım ama dediğim gibi bu para 3mod klavyeler var

Top Bottom