Neler Yeni

ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch 2.499,00 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan Çakmakcı
Çok iyi fiyat hemen çektim bi tane . Numeric tuşlarda olsaydı tadından yenmezdi ama neyse . :)

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
2 k ya bilek desteksiz tam boyunu almıştım. Tam boy gibi gördüm nu fiyata biraz ardımı yakmıştı. Allah'tan TKL imiş 😏

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Emre
kullanıyorum 1 yıla yakındır çok güzel tavsiye ederim özellikle masa da rahat hareket için numlock olmaması işime geldi diye aldım ama gta gibi oyunlarda sorun yaşarım diye düşünmüyor değili daha hiç denemedim 😂

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Joga Bonito
numlock'suz yaşayamam :D bende geçen hafta gaming gecesınden 3.100 TL ye Asus ROG Strix Scope NX Wireless Deluxe ROG NX Red Switch RGB Mekanik Kablosuz Gaming Klavye'den çok beğendim asus yapmış valla. aşırı premium hissi veriyor. bilek desteğide çok hoş.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Bilek desteksiz çok farkediyor mu bende düşündüm onu almayı da
Hocam bilek desteğine alışmıştım ben steelseries apex 3 ten. Bu klavyeye mekanik olmasından dolayı geçtim. Hissiyatı mükemmel. Sadece tuş basma hassasiyeti çok fazla bazen tuşlara basmadan basıyorum gibi oluyor. Bilek desteğini deneyimleme şansım olmuştu. Bilek desteği deri hissiyatı da çok güzel pofuduk şeklinde. Şimdilik apex 3 ün bilek desteğini kullanıyorum klavyede. Ayrı olarak da satılmıyor meret satılsa alacağım.

oliveforge99

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bilek desteğine alışmıştım ben steelseries apex 3 ten. Bu klavyeye mekanik olmasından dolayı geçtim. Hissiyatı mükemmel tuş basma hassasiyeti çok fazla ama bazen tuşlara basmadan basıyorum gibi oluyor. Bilek desteğini deneyimleme şansım olmuştu. Bilek desteği deri hissiyatı da çok güzel pofuduk şeklinde. Şimdilik apex 3 ün bilek desteğini kullanıyorum klavyede. Ayrı olarak da satılmıyor meret ayrı olarak sadece bilek desteği satılsa klavyenin alacağım.
Özel olarak bu model için olmasa da destek satılıyor.

Maethril_

80+ Bronze
RX Optik versiyonu daha mantıklı bence nays ile 1900 civarına geliyor.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan

oliveforge99

80+ Silver
Var evet Msı ın bir modeli var o da deri güzel ama mıknatıslı mıdır uyum sağlar mı bilemedim. Ondan dolayı cesaret edemedim.
Mıknatıslı olmasının pratikte pek bir faydası yok aslında. Yaşı 16'yı geçmiş kimsenin elleri o kadar küçük olamayacağı için her türlü desteği klavyeden uzaklaştırmak gerekiyor. 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum desteği. Mıknatısın daha hiç artısını görmedim.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Mıknatıslı olmasının pratikte pek bir faydası yok aslında. Yaşı 16'yı geçmiş kimsenin elleri o kadar küçük olamayacağı için her türlü desteği klavyeden uzaklaştırmak gerekiyor. 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum desteği. Mıknatısın daha hiç artısını görmedim.
Mıknatısın avantajı en ufak çekmede klavye oynamasında klavyeden ayrılmaması. Ben boyut ve tam olarak nasıl ergonomik olarak destek sağlar onu bilmediğimden söyledim hocam. Siz msı vigor bilek desteğini mi kullanıyorsunuz ?

Top Bottom