Neler Yeni

Asus Rog Zephyrus G14 vs Acer Nitro 5

En İyi Cevap
3
Öyle olursa haftaya alabilirim. Çok teşekkürler. :D (çok heyecanlıyım bu arada ilk defa kendi paramla bilgisayar alacağım.)
Yardım lazım olursa etiket atabilirsiniz.

Astrhal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ata
Bence acer devam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde oyun 11gb ram kullanıyorsa 9-10gb kullanıyor. Çünkü daha hızlı veri iletişimi var.

dell tavsiye etmem, onun yerine hp victuslarda bakabilirsiniz. monitör ile kullanacağım diyorsunuz. O yüzden mux olup olmaması sizi bağlamaz.

Üslubuna dikkat et. Kullanmadığın ürün hakkında yorum yapma. Rahatsız etmeyecek derecede olsa hiç bahsetmezdim bile. İlk defa laptop kullanmıyorum.

Sıcaklık değerlerine Youtubeden bakabilirsiniz. Mux switch yok ve ekran kartı 105watt sanırım. Ekran kartı tam güç 3060 dan bir tık daha güçlü.

Ekran kartı 120W ve Mux Switch bulunuyor. Onun yerine bunları öneririm. Ekran renk doğruluğu düşük ama oyunlarda sıkıntı çıkarmaz.

Hocam şubeden alım yapın kargoyu 3 gün şubede bekliyor. + olarak kargo firmalarında genelde randevulu kargo var ve erteletebilme imkanıda var. Bunları kullanın.
Bu arada uzun bir süre hesaba giremedim o yüzden şimdi yazma ihtiyacı duyuyorum. Alacağım gün 4060 lı TUF indirime girdi (FA507NV-LP038) ve onu aldım. Hepinize çok teşekkür ederim.

Top Bottom