Neler Yeni

ASUS TUF GAMING H3 - ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1

kbercan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Buğra Ercan

Arsenic-2

80+
h3 wireless kullanıyorum. gerçekten çok mükemmel bir mikrofonu var üst seviye bunu bilin. Ayrıca ses kasma anlamında da gayet iyi. Müzik dinlerken bir tık üzebilir ama çok önemli değil. iki cihaz da seni üzmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bu h3 kablolu olduğu için benimkinden daha performanslı olacaktır benimki wireless çünkü doğal olarak o yüzden çok daha alınabilir bir vaziyette. (o değil fiyatlara ne olmuş yav aynı fiyata wireless olanı aldım 2 ay önce)

kbercan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Buğra Ercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
h3 wireless kullanıyorum. gerçekten çok mükemmel bir mikrofonu var üst seviye bunu bilin. Ayrıca ses kasma anlamında da gayet iyi. Müzik dinlerken bir tık üzebilir ama çok önemli değil. iki cihaz da seni üzmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bu h3 kablolu olduğu için benimkinden daha performanslı olacaktır benimki wireless çünkü doğal olarak o yüzden çok daha alınabilir bir vaziyette. (o değil fiyatlara ne olmuş yav aynı fiyata wireless olanı aldım 2 ay önce)
h3'ün akafada duruşu bir tuhaf geldi. diğerini almayı düşünüyorum ama kablosuz bir ürün hep soru işareti oluyor kafamda. Kumar gibi geliyor.

Awaake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Yiğit ALTUN
h3'ün akafada duruşu bir tuhaf geldi. diğerini almayı düşünüyorum ama kablosuz bir ürün hep soru işareti oluyor kafamda. Kumar gibi geliyor.
Reis aldın mı ben de asus rog strix go 2.4 almayı düşünüyorum da aldıysan yardımcı olursan sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Barış Ataün
Selamlar. Hangisini tercih ederdiniz?

https://versus.com/tr/asus-rog-strix-go-2-4-vs-asus-tuf-gaming-h3-vs-hyperx-cloud-ii sen karar ver

Top Bottom