Neler Yeni

Çözüldü✓ ASUS TUF Gaming VG249Q Alınır mı?

rech

80+ Bronze

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Twitter
sefa_gkts
Facebook
sefa753

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Aynı monitörün pivot olmayanı kullanıyorum, memnunum. Eğer pivot önemli değilse diğeri daha ucuz diye biliyorum. Ek olarak 165hz oclanabiliyor direkt kendi menüsünden.
pivot önemli hocam teşkkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

@sefagkts @rech @logan53 Monitörü şimdi sipariş verdim de DP kablosu almalı mıyım? Görüntü kalitesinde çok fark olur mu?

Son düzenleme:

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,918
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Kullanıyorum, aldığımda 1 adet ölü pikselle geldi, şu an 1.5 yıla yakın bir süre geçti ve ölü piksel 2 tane oldu. Pek artacağını sanmıyorum ama benim için sorun değil. Amerika'daki bir Riot geliştiricisi ile konuştuğumda ise bu durumun o ülkelerde bile genel olduğunu ve kabul edilebilir bir şey olduğunu söylüyor. Ama tabii onlarda monitör dediğin 200-300 birim bizde 5k 10k civarı tutuyor.

Güzel bir kalitesi var, hareket alanı vs. çok hoş. Hiç sallanmıyor çünkü ayağı dandik monitörlere göre sağlam fazlasıyla. Güzel bir monitör. Zamanında 1.3kya almıştım :'(

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Twitter
sefa_gkts
Facebook
sefa753
pivot önemli hocam teşkkürler

@sefagkts @rech @logan53 Monitörü şimdi sipariş verdim de DP kablosu almalı mıyım? Görüntü kalitesinde çok fark olur mu?
ben aldığımda dp çıkmadı hdmı 144 veriyodu ama yinede dp aldım herkes al dedi bana görüntüde bi farklılık yaratmadı yani

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
burak karadağ

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü

Aynı monitörün pivot olmayanı kullanıyorum, memnunum. Eğer pivot önemli değilse diğeri daha ucuz diye biliyorum. Ek olarak 165hz oclanabiliyor direkt kendi menüsünden.
kullanıyorum memnunum tavsiye ederim renkler vs. iyi
Benim aldığımda monitör dp kablosuyla geldi.
Monitör iyi bir monitör, her ips panel monitörde olan sıkıntılar bunda da olabilir tabii, şans işi. Ek olarak LG GN600B önerebilirim
Kullanıyorum, aldığımda 1 adet ölü pikselle geldi, şu an 1.5 yıla yakın bir süre geçti ve ölü piksel 2 tane oldu. Pek artacağını sanmıyorum ama benim için sorun değil. Amerika'daki bir Riot geliştiricisi ile konuştuğumda ise bu durumun o ülkelerde bile genel olduğunu ve kabul edilebilir bir şey olduğunu söylüyor. Ama tabii onlarda monitör dediğin 200-300 birim bizde 5k 10k civarı tutuyor.

Güzel bir kalitesi var, hareket alanı vs. çok hoş. Hiç sallanmıyor çünkü ayağı dandik monitörlere göre sağlam fazlasıyla. Güzel bir monitör. Zamanında 1.3kya almıştım :'(
ben aldığımda dp çıkmadı hdmı 144 veriyodu ama yinede dp aldım herkes al dedi bana görüntüde bi farklılık yaratmadı yani
Hdmi ile kullanıyorum uzun süredir bi sorun yok
Monitörü dün sipariş verdim, yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkürler. Ben yine de çift monitör yapacağım için bir tane DP kablosu alacağım.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,761
Üyeler
158,185
Son üye
porfavor
Top Bottom