Neler Yeni

Asus TUF Gaming VG249QL3A Alınır mı?

docc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet
Şöyle videolu şekilde açılmış bir konuyu bırakayım.
ısınma sorunun bende de olduğunu fark ettim ancak her monitörde olur mu bilmiyorum

docc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet
Şöyle videolu şekilde açılmış bir konuyu bırakayım.
reis ısınma normal mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Volkan YAVUZ
reis peki minimum ghosting için hangi ayarları kullanmam gerek od düzeyi 4 te bir de ben daha önce odssey g3 kullanıyordum ondan buna geçtim ghosting yok gibi bir şey sence de öyle mi ? birde garanti sonucunu paylaşabilir misin son olarak genel anlamda monitörden memnun musun ?
Kutudan çıkan DP kablosunu değiştirdim başka bir DP kablo bağladım. Sorun çözüldü. Isınması, ghosting, vs kıyaslayabilecek durumda değilim, sorunum çözülünce rahatladım tavsiye ederim. Monitör işinin şans işi olduğunu biliyorum o yüzden kesin bir şey söylemek zor.

• Beğen
Reaksiyonlar: docc

docc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet
Kutudan çıkan DP kablosunu değiştirdim başka bir DP kablo bağladım. Sorun çözüldü. Isınması, ghosting, vs kıyaslayabilecek durumda değilim, sorunum çözülünce rahatladım tavsiye ederim. Monitör işinin şans işi olduğunu biliyorum o yüzden kesin bir şey söylemek zor.
geçmiş olsun dostum aynı sorunu yaşarsam aklımda olacak teşekkürler cevabın için

ibobaran6333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
ibrahim baran
Hocam selam bizde ayni monitorden aldikda ayni sorunu yasiyoruz beyaz cizgiler gidip geliyor. Yeni dp kablosu mu almak mantikli olur yoksa direk garantiye mi verelim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,487
Üyeler
150,095
Son üye
serhat001
Top Bottom