Neler Yeni

Asus Ürünü Garantiye Göndercem Bir Sorum Var

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Ürünü garantiye göndercem talep oluşturdum UPS kargo gelcek dendi ben deprem bolgesindeyim gelmedi ben götürüp kendim birakcam evime yakın zaten kargo için bir takip numarası oluşturuluyor var bende fakat acaba benden bir kargo ücreti alınır mı merak ettimde daha önce gönderen varmı acaba aldılar mi kargo ücreti

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Ups 3 iş günü içerisinde geliyor genelde bana 3.günün sonuna doğru gelmişti. Gidip ups kargo şubesine de bırakabilirsin diğer kargolarda ücret alır mı bilmiyorum müşteri hizmetlerine sor istersen

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ups 3 iş günü içerisinde geliyor genelde bana 3.günün sonuna doğru gelmişti. Gidip ups kargo şubesine de bırakabilirsin diğer kargolarda ücret alır mı bilmiyorum müşteri hizmetlerine sor istersen
Bence bi haftadan fazla oldu bi bakiyim burda konteyner şubeleri tek var oda evime yakın gidip kendim birakcam da

Can...

80+ Platinum
Ürünü garantiye göndercem talep oluşturdum UPS kargo gelcek dendi ben deprem bolgesindeyim gelmedi ben götürüp kendim birakcam evime yakın zaten kargo için bir takip numarası oluşturuluyor var bende fakat acaba benden bir kargo ücreti alınır mı merak ettimde daha önce gönderen varmı acaba aldılar mi kargo ücreti
Gönderme sebebiniz nedir ufak Hatay'da daha sorunlu alma ihtimalin var ürünü

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bi haftadan fazla oldu bi bakiyim burda konteyner şubeleri tek var oda evime yakın gidip kendim birakcam da
9 gün olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını göndereceğim serisine göre aşırı derecede ısınıyor bir arızası olabilir ve bakım gerekiyor 2 senelik kart

Garantiye göndermeden önce ürünü videolayacağım da tarihi nasıl kanıtlı şekilde belirtebilirim acaba

Siz herhangi bir ücret ödediniz mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,074
Üyeler
141,528
Son üye
Azercan
Top Bottom