Neler Yeni

ASUS VivoBook Pro 15 OLED K6500ZH-MA106W alınır mı?

zyixexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Furkan

Buda 2.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğerki ofis laptopları istiyorsanız çok bilgim yok onlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
abdullah Türkmen
alin gtx 1650 laptopbu 2 aya laptop olucek zaten
niye böyle ön yargıyla bakıyorsun anlamıyorum hp victusların ekranları çok kötü panel ve kalite bakımından ben saatlerce kod yazıp test yapacağım gözlerim yorulmaması için önemli oled bu konuda çok iyi sana inat gidip bunu alasım geldi de çok insanları dinliyorum neler diyecekler

eyvallah hocam önerilenler için ama gaming aramıyorum kullandım bir yıl ve gerçekten çile bu fiyata ekran kalitesi olsun ağırlıkları olsun benlik hiç değil pişman oldum satıp başka modele geçmiştim şuan onu da birisine hediye ettim buna geçmeyi planlıyordum

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

zyixexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Furkan
niye böyle ön yargıyla bakıyorsun anlamıyorum hp victusların ekranları çok kötü panel ve kalite bakımından ben saatlerce kod yazıp test yapacağım gözlerim yorulmaması için önemli oled bu konuda çok iyi sana inat gidip bunu alasım geldi de çok insanları dinliyorum neler diyecekler

eyvallah hocam önerilenler için ama gaming aramıyorum kullandım bir yıl ve gerçekten çile bu fiyata ekran kalitesi olsun ağırlıkları olsun benlik hiç değil pişman oldum satıp başka modele geçmiştim şuan onu da birisine hediye ettim buna geçmeyi planlıyordum
rica ederim hocam ofis laptopları hakkında fikrim olsaydı yardımcı olurdum ama ne yazıkki fikrim yok kusura bakmayın

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
gözlerim yorulmaması için önemli oled bu konuda çok iyi
Hocam oled paneller flicker yaparak parlaklığı kısıyor. Aksine oled panele uzun süre bakmak baş ağrısı yapar ama siz bilirsiniz.

victusların ekranları çok kötü panel
Hocam aldığınızda gözünüz 15 dk da alışacak buna %1000000 basarım. Çünkü beyin otomatik olarak renkleri düzeltiyor ve algıyı değiştiriyor. Sarı ışıklı evde her şeyin rengini bu yüzden normal görüyorsunuz.

Paneli çok iyi değil oled ile yada pantone ekran ile kıyaslanamaz, ama rezil de değil. %60 ntsc oranı var bu da fazlasıyla yeter günlük işler için. Eğer deseniz ki grafik logo tasarım. O zaman güzel ekran lazım çünkü gerçek güneş ışığı altında nasıl duracak gerçek renkleri ayarlamamız lazım.

ağırlıkları olsun
Baktığınız asus adaptör dahil 2.1kg. Victus 2.5 kg aradaki fark su şişesi bile değil.

Ayrıca unity için düzgün vram lazım. 4gb vram çok da yeterli olmayacaktır büyük projeler için. 2d oyun yaparken bile 12gb ram 4.5gb vram kullanmışlığım var.

Son düzenleme:

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,241
İsim
mehmet demirel

al patlasin elinde agla sonrada neden aldim diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
abdullah Türkmen
Hocam oled paneller flicker yaparak parlaklığı kısıyor. Aksine oled panele uzun süre bakmak baş ağrısı yapar ama siz bilirsiniz.

Hocam aldığınızda gözünüz 15 dk da alışacak buna %1000000 basarım. Çünkü beyin otomatik olarak renkleri düzeltiyor ve algıyı değiştiriyor. Sarı ışıklı evde her şeyin rengini bu yüzden normal görüyorsunuz.

Paneli çok iyi değil oled ile yada pantone ekran ile kıyaslanamaz, ama rezil de değil. %60 ntsc oranı var bu da fazlasıyla yeter günlük işler için. Eğer deseniz ki grafik logo tasarım. O zaman güzel ekran lazım çünkü gerçek güneş ışığı altında nasıl duracak gerçek renkleri ayarlamamız lazım.

Baktığınız asus adaptör dahil 2.1kg. Victus 2.5 kg aradaki fark su şişesi bile değil.

Ayrıca unity için düzgün vram lazım. 4gb vram çok da yeterli olmayacaktır büyük projeler için. 2d oyun yaparken bile 12gb ram 4.5gb vram kullanmışlığım var.
1)Flicker problemi kendi deneyiminiz mi hocam? yabancı forumlarda oled mavi ışığı daha az yaydığı için baş ağırısını daha az veriyor diyenler okudum.
2)panele gözümün alışması olabilir o konuda bir şey diyemeceğim. Paneli iyi değil derken klasik asus oledi değil mi? Farklı bir oled mi mevcut? pantone onaylı oled değil onun farkındayım işim grafik tasarım değil kod yazmak VScode açıp.
3) Victus şarj aletiyle ne kadar ama o da var. atolyede çalışıyorum çoğunlukla laptopu bir oraya bir buraya taşıyorum bu yüzden bakıyordum
4) Unity kısmında evet haklı olabilirsin bilmiyorum. Sırf unity için bu laptopdan üstte saydıklarımı çöpe atmak istemiyorum Gazeboya geri geçerim o zaman öyle diyim. Öncelik değil benim için

Arkadaşlar burada 25 bin tl veriyorum benim için az para değil ihtiyaçlarımı ve geçmiş tecrübelerimi yazarak en uygun ürünü bulmaya çalışıyorum kendime. Benim tecrübelerimi ve isteklerimi yazdım Anlamak mı istemiyor arkadaş anlamadım. Üstte ne güzel sorulara cevaplar geliyo ve cevaplıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,815
Üyeler
153,613
Son üye
kizaws
Top Bottom