Neler Yeni

ASUS VivoBook Pro 15 OLED K6500ZH-MA106W alınır mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
sende vardı dostum ne dersin yapıyor mu ?
hiç karşılaşmadım daha ki ben 2 monitör setup kullanıyorum

zaten göz yoracağı zaman asus bildirim veriyor hani ekranı çok kıstın flciker yapar gözün yorulur diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
abdullah Türkmen
Donanım kalitesi üst seviyede.
bakayım önerdiğin model var mı 25000tlye ? şuan geçici olarak i5 1135g7 elimde var onla cevap yazıyorum klavyesini bi tık beğenmedim. hepsi böyleyse asusun kalitesi daha iyi gibi şuanlık
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten göz yoracağı zaman asus bildirim veriyor hani ekranı çok kıstın flciker yapar gözün yorulur diye
sen son olarak ne dersin 16gb ram olmaması için senin modele de bakamadım. okuyabilir misin üstteki mesajları derdimi anlatabildim umarım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bakayım önerdiğin model var mı 25000tlye ? şuan geçici olarak i5 1135g7 elimde var onla cevap yazıyorum klavyesini bi tık beğenmedim. hepsi böyleyse asusun kalitesi daha iyi gibi şuanlık

Huawei'nin direkt klavyeleri iyi değil zaten.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
anladım en azından gtx 1650 gibi ekran kartı olması çoğu programda bana performans sağlayacağını düşünüyorum işlemcisi iyi gibi çünkü teşekkürler
ikinci el düşünürsen daha güzel modelleride var vivobook un

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
abdullah Türkmen

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut
myASUS da oled burning olayı içinde yer var beğendim onu. Alınır gibi ya cihaz son olarak ona karar verdim

ikinci el mi hiç almadım sorun çıkar falan diye bulaşmayı düşünmedim
güncel pc lerde çok sorun olmuyor bu arada ama karar sizin yine

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
abdullah Türkmen
teşekkürler cevaplar için bu modelde karar kıldım 16gb olması sebebiyle sizin attığınız tümleşik olmasaydı onu alırdım da yapacak bir şey yok ram öncelikli

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
oled panele uzun süre bakmak neden baş ağrısı yapıyor hocam sebebi flickr yapması mı?
evet, ışığı kısmak için sürekli paneli açıp kapatıyor. DC dimmer olan sistemler de pahalı. Ama onlarda da flicker var.

Alınır gibi ya cihaz son olarak ona karar verdim
baş ağrısı hoş geldin

kulak çınlaması ve göz yanması hissettiğinizde pc yi kullanmayı bırakın tavsiyem hocam.

mavi ışığı daha az yaydığı için baş ağırısını daha az veriyor diyenler okudum.
mavi ışık uyku problemine yol açar, uykusuzluktan gelen baş ağrısı hakkında biraz haklılar, ama orada da parlaklık seviyeleri oledin dfaha yüksek bu yüzden bu aldatmaca. Mavi ışık oranı oledin büyük ihtimalle daha yüksek.
Victus şarj aletiyle ne kadar ama o da var. atolyede çalışıyorum çoğunlukla laptopu bir oraya bir buraya taşıyorum bu yüzden bakıyordum
victus şarj aletiyle 2.5, şarj aleti olmadan 2 kilo.
Unity kısmında evet haklı olabilirsin bilmiyorum. Sırf unity için bu laptopdan üstte saydıklarımı çöpe atmak istemiyorum Gazeboya geri geçerim o zaman öyle diyim. Öncelik değil benim için
dediğim gibi bence pişman olacaksın asus ile.

hocam ince cihaz istiyorsanız mac tarafına yönelin derim, asustan iyidir. 2. eli de değerli. Ben asla asus gibi mühendislikhatası laptopa kuruşumu vermem bundan sonra:
Hem swift için mac şart.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
abdullah Türkmen
evet, ışığı kısmak için sürekli paneli açıp kapatıyor. DC dimmer olan sistemler de pahalı. Ama onlarda da flicker var.

baş ağrısı hoş geldin

kulak çınlaması ve göz yanması hissettiğinizde pc yi kullanmayı bırakın tavsiyem hocam.

mavi ışık uyku problemine yol açar, uykusuzluktan gelen baş ağrısı hakkında biraz haklılar, ama orada da parlaklık seviyeleri oledin dfaha yüksek bu yüzden bu aldatmaca. Mavi ışık oranı oledin büyük ihtimalle daha yüksek.

victus şarj aletiyle 2.5, şarj aleti olmadan 2 kilo.

dediğim gibi bence pişman olacaksın asus ile.

hocam ince cihaz istiyorsanız mac tarafına yönelin derim, asustan iyidir. 2. eli de değerli. Ben asla asus gibi mühendislikhatası laptopa kuruşumu vermem bundan sonra:
Hem swift için mac şart.
Bu konuyu bilmiyordum teşekkürler bilgilendirmen için araştırıp yazacacağım bu yüzden foruma soruyorum

rahatsız ediyorum ama flickr testi yapma şansınız var mı acaba

Top Bottom