Neler Yeni

Atasun Optik Güneş Gözlükleri Hakkında

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Ben Lee Cooper çerçeve tercih ettim güneş gözlüğude olabiliyor mıknatıslı, camlarda numaralı , malasef çok pahalı sadece çerçeve için 2.500tl verdim ben

Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam Atasun'a sordum adam her cama takarız, buradaki modellerden istediğini seç dedi ve sadece kemik yoktu?
Bende numaralı gözlük alacaktım atasundan. Adam bana düz cam olan gözlüğe takarız demişti. Ben beğenmemiştim. Almamıştım ama bu olay 1 yıl önce olmuştu. Belki teknoloji gelişmiştir.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,838
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Knk numaralı güneş gözlüğü istiyorsan düz Bi şey alman lazım. Rayban kemik tarzı veya attığın mustanglae gibi olacak diye biliyorum. Her gözlüğe numaralı cam takamıyorlar.
Her cama yapılabiliyor. Güneş gözlüğü normal gözlük camına kaplama yapılarak oluyor istersen kendi camına bile yaptırabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam optikçilere baktım da bana daha pahalı geldi. Atasun büyük olduğu için sürümden kazanıyor herhalde. Bir de büyük firma olduğu için sıkıntı yaşamam yani. Bugüne kadar yaşamadım, ama bir esnaftan aldığımda tek camı değiştirip tekini değiştirmemişti ve gözüm ağrıdığı için gidip tekrar kontrol ettirince fark ettik. Bu sebeplerden dolayı. İnternet daha uygun gibi geldi bana, çakma ürün değilse.
Sende haklısın hepsine güven olmuyor, internetten bilindik sitelerden alırsan sıkıntı yaşamazsın ama Trendyol u önermem.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ben Lee Cooper çerçeve tercih ettim güneş gözlüğude olabiliyor mıknatıslı, camlarda numaralı , malasef çok pahalı sadece çerçeve için 2.500tl verdim ben
Kanka güneş gözlüklerini bilmiyorum da optikler çok hoşuma gitmedi onlarda. 2500 güneş gözlüğü için bana göre çok ya.

Bende numaralı gözlük alacaktım atasundan. Adam bana düz cam olan gözlüğe takarız demişti. Ben beğenmemiştim. Almamıştım ama bu olay 1 yıl önce olmuştu. Belki teknoloji gelişmiştir.
Muhtemelen hocam, çünkü bana şunlardan seç demedi hepsini gösterdi istediğine takarız dedi. Her türden gözlük vardı, büyük küçük kemik metal yuvarlak vs.

Kanka güneş gözlüklerini bilmiyorum da optikler çok hoşuma gitmedi onlarda. 2500 güneş gözlüğü için bana göre çok ya.

Muhtemelen hocam, çünkü bana şunlardan seç demedi hepsini gösterdi istediğine takarız dedi. Her türden gözlük vardı, büyük küçük kemik metal yuvarlak vs.
Hocam bu ikisi dikkatimi çekti. Piyasadan baya ucuz.

Top Bottom