Neler Yeni

B sınıfı Ehliyet İle Kullanılabilecek Motor

GirayHan

80+ Gold
50 lik scotterlara bakın @GirayHan
Merhabalar. Yukarda yazdığım gibi sıfır veya yüksel modelli Scooter tarzı arıyorum. Eşim ile beraber kullanacağız ve çok bir bilgimiz de yok konuyla alakalı. Ona göre öneride bulunursanız sevinirim.
B sınıfı varsa bunu çevirebilir max 125cc'ye kadar kullanabilirsin. bunun için sürücü kursuna yazılman lazım bir kaç dümenden eğitim sonrası ehliyete işletebiliyorsun. yok ben uğraşmam dersen B ehliyeti ile max 50cc'ye kadar motor kullanabilirsin.

öneri motorlar

• Like S 50
  • Like 50
  • neos 50
  • mio50

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Salan
Anladım çok teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan Ceyhan
Merhabalar. Yukarda yazdığım gibi sıfır veya yüksel modelli Scooter tarzı arıyorum. Eşim ile beraber kullanacağız ve çok bir bilgimiz de yok konuyla alakalı. Ona göre öneride bulunursanız sevinirim.
çok kaliteli bir şey değil ama tk03 alabilirsin sıfır güzel taksitleri de var cup model olarak easy pro 50 alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan Ceyhan
çok kaliteli bir şey değil ama tk03 alabilirsin sıfır güzel taksitleri de var cup model olarak easy pro 50 alabilirsin
veya temiz uygun fiyata bir drift l alıp ehliyet de alabilirsin veya 5000tl ile eğitimini alıp b sınıfla 125cc kadar kullanım sağlayabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

esıyle kullanacakmıs tk03 uygun olmayabılır yenı baslıyor scotter daha ıyı olur
Yeni başlayan scooter sürsün lafı bana içi biraz boş geliyor fazlalık öğrenmesi gereken tek şey vites bence öğrenilebilir bir şey

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Gurkan
veya temiz uygun fiyata bir drift l alıp ehliyet de alabilirsin veya 5000tl ile eğitimini alıp b sınıfla 125cc kadar kullanım sağlayabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni başlayan scooter sürsün lafı bana içi biraz boş geliyor fazlalık öğrenmesi gereken tek şey vites bence öğrenilebilir bir şey
esıyle bence tk03 veya drıftl kullanmayabılrı artcı selelerı kucuk ve seyahet etmesi agrı yapıyor

GirayHan

80+ Gold
Anladım çok teşekkür ederim.
Rica ederim mümkün mertebe çinliden uzak dur bu arada. sana attığım tüm modeller tayvan malı en iyi scooter üreticileri. ikincisi de yamaha zaten bildiğin üzere japon. Mecbur kalınmadıkça çinli alınmamalı.

Top Bottom