Neler Yeni

B450 asus tuf vs msi tomahawk

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Asus tuf b450m plus gaming sipariş verdim sizce nasıldır memnun kalırmıyım ayrıca farketmeden mAtx modelini sipariş vermiş bulundum sizce 1 haftayı geçecek bir sürede iâde edip Atx almak mantıklımı bu arada tabi diğer parçalarında anakart yokken 1 hafta öylece durmaları var.
Gayet iyi anakart, memnun kalırsınız. İade edip TUF B450-PLUS GAMING alırsanız daha fazla PCIe x1 portu var. Ayrıca Micro-ATX modelinde 2 tane fan girişi var ancak normal ATX modelinde 3 tane fan girişi var. Bir de ATX modelinde 2 tarafta RGB var. Başka da fark yok.

FurkanK-_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Furkan
Gayet iyi anakart, memnun kalırsınız. İade edip TUF B450-PLUS GAMING alırsanız daha fazla PCIe x1 portu var. Ayrıca Micro-ATX modelinde 2 tane fan girişi var ancak normal ATX modelinde 3 tane fan girişi var. Bir de ATX modelinde 2 tarafta RGB var. Başka da fark yok.
Teşekkürler en iyisi dediğinizi almak oklacak galiba

FurkanK-_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Furkan
Yok hayır ben size ikisinin farklarını söyledim. Ne yapmanız gerektiği size kalmış, ben karışmıyorum.
Bi sıkıntım daha var aslında kasa fanları argb destekli fiyattan dolayı asus tuf seçmiştim lakin bana iyi argb destekli 1300 TL'ye kadar anakart önerir misiniz bir sefer topluyorum içime sinsin istiyorum

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Bi sıkıntım daha var aslında kasa fanları argb destekli fiyattan dolayı Asus tuf seçmiştim lakin bana iyi argb destekli 1300 TL'ye kadar anakart önerir misiniz bir sefer topluyorum içime sinsin istiyorum
B450 chipsete sahip olan anakartlar genellikle sadece RGB girişine sahip oluyor. ARGB girişine sahip olan bildiğim 1 tane anakart var o da MSI'ın B450 GAMING PRO CARBON WIFI (MAX) modeli. Doğru düzgün stoğu yok ve stoğu olsa bile çok pahalı olurdu. MSI'ın X570-A PRO anakartı var, 2 adet RGB, 2 adet de ARGB girişi var onu önerebilirim. Bir de gaming gecesinde ASUS'un X570-P modeli vardı onda da 2 adet RGB, 1 adet de ARGB girişi var. Gayet ucuza satılmıştı belki bi' dahaki gaming gecesinde yine gelir, onu da öneririm.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
B450 chipsete sahip olan anakartlar genellikle sadece RGB girişine sahip oluyor. ARGB girişine sahip olan bildiğim 1 tane anakart var o da MSI'ın B450 GAMING PRO CARBON WIFI (MAX) modeli. Doğru düzgün stoğu yok ve stoğu olsa bile çok pahalı olurdu. MSI'ın X570-A PRO anakartı var, 2 adet RGB, 2 adet de ARGB girişi var onu önerebilirim. Bir de gaming gecesinde Asus'un X570-P modeli vardı onda da 2 adet RGB, 1 adet de ARGB girişi var. Gayet ucuza satılmıştı belki bi' dahaki gaming gecesinde yine gelir, onu da öneririm.
Asrock B450 Pro4'ün ARGB desteği var, @FurkanK-_ önerebilirim size.

Top Bottom