Neler Yeni

b450 sh2 v2 bios uptade

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Arkadaşlar bir şeye açıklık getireyim. BIOS beta bios değil. Lakin AGESA sürümü BETA. Ryzen 5000G ve Ryzen 5000 Vermeer B2 Stepping' e destek sunuyor. Kısaca şuan bir sıkıntı yoksa ve Ryzen 5000 almıyacaksan veya kullanmıyorsan yapmana gerek yok.
Ben daha yeni kurdum BİOS'u. Arayüzü filanda değişmiş. Bazı menülerin yerleri değişmiş. (5DK XFR aradım. İntelciler gibi 2666Mhz'de RAM kullanmamak için OC ayarlarına getireyim dedim)

herkesiöldür31

80+ Bronze
En İyi Cevap
7
WinDBG ile Minidump dosyası incelerken, APC_INDEX_MISMATCH hatası ne demektir? Yani neden bu kod girer?
Bunu neredeyse kimsenin ezbere bilmesi mümkün değil. Sorduğun soruya bak hey Allah'ım.
Ek olarak ben mavi ekran hataları ile ilgilenmiyorum ilgi alanım değil işin teknik kısmı ile ilgileniyorum daha çok.

herkesiöldür31

80+ Bronze
Bunu neredeyse kimsenin ezbere bilmesi mümkün değil. Sorduğun soruya bak hey Allah'ım.
Ek olarak ben mavi ekran hataları ile ilgilenmiyorum.
Ben de Yazılım ile ilgileniyorum, Donanım ile değil. Sana o yüzden cevap veremedim. BIOS update yazılım ile alakalı ona da donanım deme.

Ben sana APC_INDEX_MISMATCH'in neden olduğunu açıklayabilirim ama. :D

Benim uzmanlık alanım veya ilgilendiğim bir alan değildi. Ben de sana aynısını sormuş oldum şimdi.

Senin de benim düştüğüm durum içine düşmeni istedim kısacası.

En İyi Cevap
7
Ben de Yazılım ile ilgileniyorum, Donnaım ile değil. Sana o yüzden cevap veremedim.
O zaman boş boş R yapmak yerine adam gibi söyleyebilirdin. Ben adam gibi söyledim R yapmadan ama sen lafı kıvırmaya çalıştın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS update yazılım ile alakalı ona da donanım deme.
Hayır BIOS hem yazılım hemde donanım ile alakalıdır. Bunu da bilmeyen ne bileyim ya.

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Ben de Yazılım ile ilgileniyorum, Donanım ile değil. Sana o yüzden cevap veremedim. BIOS update yazılım ile alakalı ona da donanım deme.

Ben sana APC_INDEX_MISMATCH'in neden olduğunu açıklayabilirim ama. :D

Benim uzmanlık alanım veya ilgilendiğim bir alan değildi. Ben de sana aynısını sormuş oldum şimdi.

Senin de benim düştüğüm durum içine düşmeni istedim kısacası.
Bios o senin hata kodlarını ezberlediğin W10'un Donanımları tanıyıp belirli bir uyum içerisinde çalışmasını sağlayan ara yazılımdır. Aracı diyebiliriz. Ada Anlamadığın konulara burnunu sokma. Sen git kenarda köşede '10400 çko iyi moruq AMD neymiş alırım HD2.0 uçarım oyunlarda demeye devam et'

En İyi Cevap
7
Bios o senin hata kodlarını ezberlediğin W10'un Donanımları tanıyıp belirli bir uyum içerisinde çalışmasını sağlayan ara yazılımdır. Aracı diyebiliriz. Ada Anlamadığın konulara burnunu sokma. Sen git kenarda köşede '10400 çko iyi moruq AMD neymiş alırım HD2.0 uçarım oyunlarda demeye devam et'
Boşverin konuyu kapayalım çünkü arkadaş anlamamakta ısrarcı sürekli üste çıkmaya devam edecek zaten bi kere kapak oldu ona sonra da not aldım ona en büyük kapağı yapacağım bidaha da benle muhattap olamayacak. Kısaca konuyu kirletti eline sağlık onun bizde uzatmayalım çünkü ne yazsak anlamayacak boş boş tavır yapacak.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bunun cevabını kendin bile bilmiyorsun. Hatta yemin ederim @Toxpox bile bilmiyordur. Google'a anakartlarla alakalı 2-3 soru aratıp bunu bulmuşsun. Bu soruyu sormadan önce Anakartta bobin olduğunu bile bilmiyorsundur hatta. Senin sorunu cevaplamaya değmez bile. Engelledim geçtim. Bu arada neden hala yanlış bilgiden uyarı almadım?
3 diyince inanıyoruz.
1 2 4
Sorunun cevabını bilmiyorsun işte bide gelmiş boş yapıyorsun. Oo üstelik engelledin geçtin öyle mi? Çok hawali 😎😎

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,765
Üyeler
154,464
Son üye
mkbgl
Top Bottom