Neler Yeni

Babama Bu Sistemi Aldırcam Nasıl

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efehan Erçin
Daha ucuza Rtx 4060'lı sistemler var. Kesinlikle onlara yönelmelisiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi çözünürlükte oynayacaksınız?
hocam hiç farketmez ben sadece 30k bandında alabiliceğim en iyi sistem ve monitörü almaya çalışıyorum önerin var mıdır monitör biraz geniş olursa güzel olur

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
muhammed samet

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efehan Erçin

Bence bu kasayı aldır ramı 2x16 kasayı thermaltake yapmanı tavsiye ederim.
başka forumlarda arkadaşlar 16 lira farkla msi yapın demişti thermaltake eksra bütce cıkarır bana çok fark olucağını sanmıyorum msi ile

hocam powerboost sistemleri yakan bir kasa diyorlardı ordada powerboosttan başka kasa seçeneği yok sence napmalı

Son düzenleme:

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
muhammed samet
başka forumlarda arkadaşlar 16 lira farkla msi yapın demişti thermaltake eksra bütce cıkarır bana çok fark olucağını sanmıyorum msi ile

hocam powerboost sistemleri yakan bir kasa diyorlardı ordada powerboosttan başka kasa seçeneği yok sence napmalı
THERMALTAKE psu kardeş

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Ahmet

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
muhammed samet

o sitemde msı vardı bütçen ne tam olark

diğer mesajıma da cevap verebilir misin
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-ti-oc-8g-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html şunu msı yapıp da alabilirsin bütçen var ise

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efehan Erçin
o sitemde msı vardı bütçen ne tam olark

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-ti-oc-8g-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html şunu msı yapıp da alabilirsin bütçen var ise
monitörde alıcagımdan pc bütcesini 28 üstüne çok zorlayamam. bunda arkadaşlar anakartı b650 koy kasayı msi yap dediler, Kendimde 1tb ssd ekledim 28.116 oldu. Güzel oldu bence ancak beni tek düşündüren işlemcinin çok ısınıp ısnmıyacağı. Şu anda soğutmaya bütce ayıramam bilgisayarı alınca oynuyacağım oyunlar genellikle genshin impact lol ve valoran olucak. Sence ısı konusunda sıkıntı çıkar mı sistemin çöp olmasından korkuyorum birazda.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
muhammed samet
monitörde alıcagımdan pc bütcesini 28 üstüne çok zorlayamam. bunda arkadaşlar anakartı b650 koy kasayı msi yap dediler, Kendimde 1tb ssd ekledim 28.116 oldu. Güzel oldu bence ancak beni tek düşündüren işlemcinin çok ısınıp ısnmıyacağı. Şu anda soğutmaya bütce ayıramam bilgisayarı alınca oynuyacağım oyunlar genellikle genshin impact lol ve valoran olucak. Sence ısı konusunda sıkıntı çıkar mı sistemin çöp olmasından korkuyorum birazda.
stok soğutucu seni birr süreliğine idare eder sonra hava ya da sıvı soğutucuya geçersin valorant işlemciyi zorlar ekran kartını değil ona göre çok sıcak yerd eyaşamıyorsan şu an gerekmez

vladvlad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
vladimiz putin

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efehan Erçin
stok soğutucu seni birr süreliğine idare eder sonra hava ya da sıvı soğutucuya geçersin valorant işlemciyi zorlar ekran kartını değil ona göre çok sıcak yerd eyaşamıyorsan şu an gerekmez
ege bölgesindeyim çok sıcak ama odamda 7/24 vantilatörler durdugumdan serin oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,950
Üyeler
147,250
Son üye
Hüzünlükurbaga
Top Bottom