Neler Yeni

Babamı laptop almak için kredi çekmeye nasıl ikna edebilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Atemix38
Hocam öncelikle, bana karşı olan hitap şeklinizden hoşlanmadım ve üzüldüm. Bana karşı gelen tepkileri inanın anlamaya çalışıyorum ama siz de beni anlamaya çalışın lütfen. Babamı zor durumda ben de bırakmak istemiyorum ama o laptopu çok istiyorum, sizden de "nasıl ikna edebilirim?" diye fikir ve önerilerinizi istedim ama çok farklı tepkilerle karşılaştım, üzüldüm ve kırıldım açıkçası.
Hocam niye i7 ve rtx 4060 olmalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Kemal
ben meslek lisesine gidemedim ailem yüzünden ki gitseydim şuanda kendi mesleğimi elime almıştım ancak anadoluya gitmek zorunda kaldım o yüzdende üni sınavına girdim çok çok çalışmadan 320 puan çıkartıyordum denemelerde bakalım sınav sonucu ne olucak merak ediyorum
Sana başrılar diliyorum dostum.
Bak bak şimdi aklıma daha fena şeyler geliyor. Bu arkadaş ünivsınavına da şimdi hiç gidesim yok deyip banasını göndermişte olabilirmi acaba 😀😀😀

Sergeant Cross

80+ Bronze
Hocam öncelikle, bana karşı olan hitap şeklinizden hoşlanmadım ve üzüldüm. Bana karşı gelen tepkileri inanın anlamaya çalışıyorum ama siz de beni anlamaya çalışın lütfen. Babamı zor durumda ben de bırakmak istemiyorum ama o laptopu çok istiyorum, sizden de "nasıl ikna edebilirim?" diye fikir ve önerilerinizi istedim ama çok farklı tepkilerle karşılaştım, üzüldüm ve kırıldım açıkçası.
Reis anla artık babana aldıramayaksın o laptopu maddi durumunuz kötü. Tek çare kendi kendine bir iş bulup çalışıp o laptopu almak. Maaşınızın 3 katı değerindeki bir laptopu istiyorsun o zaman 3 ay yemek yeme su içme tamam mı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,760
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Şu zamanda kredi çekmek hiç mantıklı değil faizsiz taksitle bilgisayar almak mümkün onlara bakın

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
Ben sana en iyi tavsiyeyi söylüyorum, o adamı düşüncelere sokmadan kendin bir işe gir, elindeki para ile taksitle güzel bir bilgisayar al.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şu zamanda kredi çekmek hiç mantıklı değil faizsiz taksitle bilgisayar almak mümkün onlara bakın
Abi olay o değil babası 21 sene ona bakmamış gibi hala bana almak zorunda kafasında yoksa faizsiz 2. el gibi imkanlar var söylüyoruz beyfendiye ama yok 4060 i7 altını kabul etmiyor beyfendi

Osuruktan teyyare bahanesiyle 4060 olmalı kesinlikle i7 olmaz ise altını kabul etmiyorum kafasında 4050 diyoruz hayıır olmaz diyor
Hocam bu arkadaşın odasında altın çikolata şelalesi filan da vardır şimdi. XD Altın çatal bıçak takımı olmayınca yemekten tat alamıyordurda.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom