Neler Yeni

Babamı laptop almak için kredi çekmeye nasıl ikna edebilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Uygunsuz davranış
21 hocam ama inanın psikolojik olarak kendimi çalışmaya hazır hissetmiyorum, burada bana gelen tepkileri siz de görüyorsunuz. Sadece bir laptop istedik diye bana yapılan yorumlar, düşünceler benim zoruma gidiyor hocam. İsteğim, dileğim babam yanımda olsun, oğluna destek olsun ki ben de ona ilerde destek olayım.
Ulan eşşek, gagasız neyin psikolojisi biz farklı bir paralel evrende miyiz! Lavuk lavuk, bilmiş bilmiş cevaplar. Hakaret mi edilmesi lazım. Beynin bu kadar mı basmıyor! ÜNİYİ NASIL KAZANDIN ACABA BİR ANLATSANA BİZE

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Atemix38
21 hocam ama inanın psikolojik olarak kendimi çalışmaya hazır hissetmiyorum, burada bana gelen tepkileri siz de görüyorsunuz. Sadece bir laptop istedik diye bana yapılan yorumlar, düşünceler benim zoruma gidiyor hocam. İsteğim, dileğim babam yanımda olsun, oğluna destek olsun ki ben de ona ilerde destek olayım.
Hocam tamam işe girmeyin fakat 20K'ya 2.el temiz RTX 4050'li laptop bulsan şimdiki oyunları yüksek ayarlarda oynatır ve işe hazır olduğunda da o laptopu satıp daha iyi laptop alırsın hiç gerek yok 4060'a falan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ulan eşşek, gagasız neyin psikolojisi biz farklı bir paralel evrende miyiz! Lavuk lavuk, bilmiş bilmiş cevaplar. Hakaret mi edilmesi lazım. Beynin bu kadar mı basmıyor! ÜNİYİ NASIL KAZANDIN ACABA BİR ANLATSANA BİZE
Kanka bu adam üniyi kazandıysa benim boğaziçine gitmem gerek

Sergeant Cross

80+ Bronze
Çoluk çocuk çalışıyor sen çalışmıyorsun reis artık bahane uydurma psikoloji msiloloji diye uygun bir iş bul kendine hem ailene hem kendine yardım etmiş olursun

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam tamam işe girmeyin fakat 20K'ya 2.el temiz RTX 4050'li laptop bulsan şimdiki oyunları yüksek ayarlarda oynatır ve işe hazır olduğunda da o laptopu satıp daha iyi laptop alırsın hiç gerek yok 4060'a falan
ya 2. eli boşver 24k ya sıfır var acer nitro onada ikna edemiyoruz

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
Hahahhahaha konuya bak bütün forum ikna turu yapıyor sıfır elde var sıfır. Cehaletle savaşın tam tanımı budur işte bin tane alim bir cahili ikna edemez 😂😂😂
Adam bildiğinden vazgeçmiyor, cahillik mutluluktur.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hahahhahaha konuya bak bütün forum ikna turu yapıyor sıfır elde var sıfır. Cehaletle savaşın tam tanımı budur işte bin tane alim bir cahili ikna edemez 😂😂😂
Kesinlikle :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: 14 sayfa yazı oldu yeminle hala bıbımın emekli mıışını zım gelicıkte taksıdı ıder kafasında lavuk

O zaman forumdan bir hocamın çok beğendiğim sözünü yazayım. O kadar teknoloji çağı çocuğusun ya; "Teknoloji çağında cahillik terihtir." Cahilce davranıyorsun bilinçsizce konuşuyorsun.

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
Kesinlikle :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: 14 sayfa yazı oldu yeminle hala bıbımın emekli mıışını zım gelicıkte taksıdı ıder kafasında lavuk
bu adam üni kazandıysa konudaki herkesin bilge falan olması lazım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ben 6 sene amd radeon 520 kullandım gayette yeterli oldu şu an rtx 3050 bile bana kral geliyor
bende 3 sene kullandım sonra arızalandı gidip kendime kasa topladım 2020 başında 2025 başında 5 sene olucak toplayalı hala idare ettiriyorum bir şekil benimde bi rtx40 serisi sisteme geçmem lazım parayı toparlayayım ufak ufak araba içinde para topluyorum bir yandan

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom