Neler Yeni

Babamı laptop almak için kredi çekmeye nasıl ikna edebilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abi olay o değil babası 21 sene ona bakmamış gibi hala bana almak zorunda kafasında yoksa faizsiz 2. el gibi imkanlar var söylüyoruz beyfendiye ama yok 4060 i7 altını kabul etmiyor beyfendi
Tm gitsin çeksin o zaman tutmayın küçük enişteyi 😄

justme123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet alasoy
Hocam çabanızı ve emiğinizi takdir ediyorum ancak ben şu an çalışabilecek bir psikolojide olduğumu düşünmüyorum. Daha 21 yaşındayım, öğrenciyim ki iş veriyorlar da mı çalışalım hocam? Veriyorlarsa da kötü şartlarda çalıştırıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ama hiç iyi bir laptopum olmadı bu zamana kadar, elalemin çocuklarının çok iyi laptopları var, benim hocam hocam. :(
elalemden sanane hocam? adam kendi istediği için mi almıyor sence kredi çekse ödeyemese ne olucak ayrıca emekli maaşına zam gelse ne olur allah içni zaten her şeyin fiyatı aartıyor maaşlara zam gelmeden önce alım gücün zaten yükselmiyor, hatta düşüyor günden güne adamı çok sık boğaz etme allah için o da aileyi geçindirmek konusunda zor durumda

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam bu arkadaşın odasında altın çikolata şelalesi filan da vardır şimdi. XD Altın çatal bıçak takımı olmayınca yemekten tat alamıyordurda.
dolarla siliyordur bir yerlerinide yoksa Orta gelirli ailede büyüyen biri bu kafada olamaz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,819
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom