Neler Yeni

Babamı Nasıl İkna Edebilirim?

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Yaklaşık 8 yıllık bir laptopum var. Artık sadece çok düşük sistemli oyunları oynayabiliyorum.
Yeni bilgisayar almak istiyorum ama babam almıyor alsam bile evkur, evshop gibi yerlerden alırım diyor.
Babamı bilgisayara alması için nasıl ikna edebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Ahmet Zeyrek
itopyaya git
görünce belki alır
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi İstanbuldaysan

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Vatandan pek farkı yok oraların aynı fiyata daha iyi sistem toplandığından bahset performans karşılaştırması yapan insanları izlet, oyunları değil

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itopyaya git
görünce belki alır

tabi İstanbuldaysan
İstanbul'da değilim.

Vatandan pek farkı yok oraların aynı fiyata daha iyi sistem toplandığından bahset performans karşılaştırması yapan insanları izlet, oyunları değil
Ben vatandan almak istiyorum ama evkur gibi yerlerde asusun hazır kasaları satılıyor intel 9. nesil işlemcili pc 15k

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
İstanbul'da değilim.

Ben vatandan almak istiyorum ama evkur gibi yerlerde asusun hazır kasaları satılıyor intel 9. nesil işlemcili PC 15k
🆎🅾️🅾️

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,457
İsim
Adem
Yaklaşık 8 yıllık bir laptopum var. Artık sadece çok düşük sistemli oyunları oynayabiliyorum.
Yeni bilgisayar almak istiyorum ama babam almıyor alsam bile evkur, evshop gibi yerlerden alırım diyor.
Babamı bilgisayara alması için nasıl ikna edebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Babanın yanına gidip durumu anlattığında baban ikna olmuyorsa bizim dediklermizi dediğin zaman mı olacak,yanlış yerde yanlış soru soruyorsun.

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Babanın yanına gidip durumu anlattığında baban ikna olmuyorsa bizim dediklermizi dediğin zaman mı olacak,yanlış yerde yanlış soru soruyorsun.
Belki sen anlamazsın ama daha yeni aldırmış birisi böyle aldırdım diyip fikri verebilir

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,457
İsim
Adem
Belki sen anlamazsın ama daha yeni aldırmış birisi böyle aldırdım diyip fikri verebilir
küçükken aynı sorunu yaşıyordum babamla fakat annemle konuşup durumu çözebiliyordum.Demek istediğini anlıyorum fakat çözüm yeri burası olmasını beklemen saçma,büyük ihtimalle yaşın küçük ve ailen sana tam güvenmiyor güvenmemektem kastım boşa harcama yapmak istediğini düşünüyor.

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
küçükken aynı sorunu yaşıyordum babamla fakat annemle konuşup durumu çözebiliyordum.Demek istediğini anlıyorum fakat çözüm yeri burası olmasını beklemen saçma,büyük ihtimalle yaşın küçük ve ailen sana tam güvenmiyor güvenmemektem kastım boşa harcama yapmak istediğini düşünüyor.
Bu aradda yaşım çok küçük değil ve ailemin bana güvenmeme gibi boşa harcama yapma gibi sorunu yok zaten okul notlarım çok yüksek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,781
Üyeler
141,188
Son üye
hskjdaskds
Top Bottom