Neler Yeni

Babamı mahkemeye verebilirmiyim

arda0606

80+
Benim babam nafaka vermiyor ve annemde sevmediği için beni okul pansiyonuna bıraktıda acaba annem olmadan mahkemeye verebilirmiyim annemde beni sevmiyor ve hiç ilgilenmiyor annem hem çalışmıyor dedemin 7.5k ile ve 4k kira ödüyorlar ama diyorum anne iş bulamazsan ben çalışayım olmaz oku diyor ama kendisidir çalışmıyor ve mahkeme verelim diyorum boş ver diyor sizce ne yapmalıyım

oEnesQlf

80+ Silver
silindi

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Benim babam nafaka vermiyor ve annemde sevmediği için beni okul pansiyonuna bıraktıda acaba annem olmadan mahkemeye verebilirmiyim annemde beni sevmiyor ve hiç ilgilenmiyor annem hem çalışmıyor dedemin 7.5k ile ve 4k kira ödüyorlar ama diyorum anne iş bulamazsan ben çalışayım olmaz oku diyor ama kendisidir çalışmıyor ve mahkeme verelim diyorum boş ver diyor sizce ne yapmalıyım
Evet nafaka ödemediği için ceza alır cebir yolu ile paraları tedarik edebilirsiniz ama annen olmadan olur mu onu bilmiyorum

The Semih

80+ Silver
Nafaka vermemesini geç, Nafakaya yıllık zamı yapmadığı zaman bile dava açabiliyorsun öz kardeşim açtı ve kazandı tüfe zamı yapmadığı için. Senin ki direkt vermiyor, ama şunu belirteyim mahkeme en az 2 yıl sürüyor ülkede hukuk sistemi çok kötü.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

BGSGP

80+ Bronze
Tarık değiştir şu gariban edebiyatı hikayelerini sıktı artık yeter yani
Niye çocuğa öyle diyosun bende yatarken illegal birşeyler görüp babamdan 7/24 dayak yiyip çok yavaş konuşup dışarı çıkmaktan korkuyorum ve dışarıda da garip varlıklar görüyorum olamaz mı insan değil mi a aa çok ayıp...

(!) 😳

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
sanırım Tarık06 nın multilerden biri

Top Bottom