Neler Yeni

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
kötü yorumun için teşekkürler ben her türlü yönü denedim bide size sorim dedim kusura bakma karşim
kusura bakılacak bir şey yok durumunuz yoksa bir şey diyemem ama durumunuz varken almıyorsa derslerin varsa onlara odaklan ya da bir işte çalışabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muzaffer ozan imamzade
Ben babama yıllarca bilgisayar konusunu açmadım bile maddi durumumuz çok iyi Allaha şükür fakat babam asla ve asla oyun oynayıp kendini bitirmen için bilgisayar almam sana dedi hep. Yıllarca külüstür bir leptop ile csgo oynayarak idare ettim fakat fazlasına ihtiyacım oldugunu anlayınca kararlılıkla babamın karşısına çıkıp ben bu leptopu satıp ikinci el pc topliycam dedim ve babamı zor bela ettim. Sonrasında daha çok şey satınca babam emek verdiğimi gördü ve 2k ben toplayınca 2k da o ekledi ve donanım arşivi uber kasayı alma fırsatı yakaladım. İşin aslı kararlı oldugunu göster ve bunun için birşeyler yap yeter?

Zombie9

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Erhan Kaya

Cannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
can islamoglu
Dostum bence git calis kendin al hem kafan rahat olur bana zamaninda ellerinden geldigince bir pc aldilar cok sagolsunlar ama 10 yilda onun lafini yaptilar bende hirs yaptim calistim yaza pc mi aliyorum

Cannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
can islamoglu
Dostum ben 6 ay boyunca stajer maaşımı biriktirip aldım yeri geldi aç kaldım ama sonunda aldım sana tavsiyem okullar kapanmasına bir şey kalmadı 2 ay çalışan alırsın 1 ayda yatar gezersın
cok dogru ben tam bunu yaziyordum

Utku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Utku
Facebook
utkuablak77
Twitter
utkuoloji
Sen istiyorsan babanda almıyorsa çok da ısrar etmeni tavsiye etmem. Ülkenin ekonomisi şu durumdayken benden sana bir tavsiye babanı bunaltma ve emin ol elinde imkan olsa sen demeden yapar.

Top Bottom