Neler Yeni

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
1585043601090.png
şuanlık bilgisayarım

Magnaxian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Karadavut
burda güzel bi yer olsa çalışırım ama beni çalıştırmaz ailem
Ben de seninle aynı durumdayım. Bilgisayarım seninkinden iyi fakat bana yine de yetmiyor :D ayrıca düzgün bir internetim de yok.
Çalışmak istiyordum kaç senedir izin vermiyorlardı bu sene çalışacaktım şu corona çıktı o da yalan olacak galiba.
Sabretmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Kaç yaşındasın bu arada?

burak52tr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak AKDEMİR
Bizim amca oğlunun evin altında internet kafesi vardı yıl 2008 di. Amca oğlunun bir işi çıkmıştı dükkanı rahmetli babama teslim etmişti. Orada ana bilgisayarda Neighbours from Hell ile Far cry'ın ilk oyununu oynamıştı. O günden sonra babam artık hep internet cafeye gidip cafede FarCry oynuyordu. Ondan sonra kendisi eve bilgisayar aldı. Babam FarCry'ı yaklaşık 50 kere baştan sona bitirmiştir. Sonrasında ben Crysis ile Crysis Warhead'ı kurmuştum onları da kendi başına bitirmişti. Bu arada babam o zaman 58 yaşındaydı düşünün artık :D Babamın en sevdiği oyun hep FarCry'ın ilk oyunu olmuştur :D

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Bizim amca oğlunun evin altında internet kafesi vardı yıl 2008 di. Amca oğlunun bir işi çıkmıştı dükkanı rahmetli babama teslim etmişti. Orada ana bilgisayarda Neighbours from Hell ile Far cry'ın ilk oyununu oynamıştı. O günden sonra babam artık hep internet cafeye gidip cafede FarCry oynuyordu. Ondan sonra kendisi eve bilgisayar aldı. Babam FarCry'ı yaklaşık 50 kere baştan sona bitirmiştir. Sonrasında ben Crysis ile Crysis Warhead'ı kurmuştum onları da kendi başına bitirmişti. Bu arada babam o zaman 58 yaşındaydı düşünün artık :D Babamın en sevdiği oyun hep FarCry'ın ilk oyunu olmuştur :D
onun sayesindede pc alındı diyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ahm3t_I3atuhan_9
Ula ne güldüm. Metro Exodus falan da oynar herhalde

EmZoom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Cengiz Delibaşı
Ben de seninle aynı durumdayım. Bilgisayarım seninkinden iyi fakat bana yine de yetmiyor :D ayrıca düzgün bir internetim de yok.
Çalışmak istiyordum kaç senedir izin vermiyorlardı bu sene çalışacaktım şu corona çıktı o da yalan olacak galiba.
Sabretmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Kaç yaşındasın bu arada?
15 yaşındayım 5 yaşında ilk pc alınmıştı ve anaokuluna gidiyordum bilmediğim halde ben pcyi babama anneme öğretiyordum düşün yani

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Benim şöyle olmuştu. Sistemim seninkisi gibiydi. Dedim baba, bak hele. 2 sene sonra üniversiteye gidecem. Fiyatlar da böyle olmayacak. Abuk subuk bilgisayara kalıcam. Alalım artık şunu dedim. Em kem yaptı. Sonra Hepsiburada'nın hileleri kurtardı. Laptopta 6.000TL'den 3.500TL'ye düştü diye fiyat etiketi koymuşlar. Büyük yalan :D Dedim ooo baba bak hele fırsat işte ya kapalım dedim. Kaptık. Memnunum.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
bursluluk sınavına girmedim
Bursluluk işe yaramıyor zaten. Ben kazandım. Paranın kokusunu alamıyorum :D Şuanda Ram upgrade yapıcam laptopa. Yapacağım parayı çalışarak kazandım. Günlük 50TL

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,324
Üyeler
149,706
Son üye
ahmetsbncwq.
Top Bottom