Neler Yeni

Banggood Kargo Süreleri

Kutaygb

80+
Banggood üzerinden gk61 adlı ürünü aldım kargo olarak Turkey Direct Maili seçtim kaç haftada geliyor banggood üzerinden ilk defa alışveriş yapıyorum.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Banggood üzerinden gk61 adlı ürünü aldım kargo olarak Turkey Direct Maili seçtim kaç haftada geliyor banggood üzerinden ilk defa alışveriş yapıyorum.
knk 2 3 haftada gelir herhalde ya

Kutaygb

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden saklandı olarak görlüyor bilen varmı.
291jVMLw.png

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Benim bütün siparişlerim 2. haftanın 3. günün de gelmişti ortalama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koronadan önceydi ama şimdiyi bilemem.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
memnun musun geldimi kargoda yada pakette sıkıntı varmı
Kargo süreci biraz karışıktı benim. 14 Ocakta sipariş ettim ama klavyeyi satışa çoook geç çıkardılar. Ön siparişteyken almıştım çünkü.O yüzden 1,5 ay kadar bekledim. Ancak şimdi bir problem çıkacağını sanmıyorum çünkü klavye artık üretildi ve stoklarda var. Zaten bana da "shipped" aşamasından sonra klavye yaklaşık 7-8 günde elime ulaştı. Klavyeyi soruyorsanız, ben çok memnun kaldım. Yakın bir zamanda zaten @TECHNO bir incelemesini yapar diye düşünüyorum ;)

Kutaygb

80+
Bugün bir arkadaşım için Gamakay mk61 aldım gelince daha detaylı bir şekilde yazabilirim isterseniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ali Örsel
Bugün bir arkadaşım için Gamakay mk61 aldım gelince daha detaylı bir şekilde yazabilirim isterseniz.
olur bende aldım 15 gün oldu daha kargoya verilmedi anlamadım neden bu kadar uzun sürdü stoklarda var halbuki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo süreci biraz karışıktı benim. 14 Ocakta sipariş ettim ama klavyeyi satışa çoook geç çıkardılar. Ön siparişteyken almıştım çünkü.O yüzden 1,5 ay kadar bekledim. Ancak şimdi bir problem çıkacağını sanmıyorum çünkü klavye artık üretildi ve stoklarda var. Zaten bana da "shipped" aşamasından sonra klavye yaklaşık 7-8 günde elime ulaştı. Klavyeyi soruyorsanız, ben çok memnun kaldım. Yakın bir zamanda zaten @TECHNO bir incelemesini yapar diye düşünüyorum ;)
15 gün oldu kargolanmadı

Top Bottom