Neler Yeni

Çözüldü✓ Sinerji.com REZİLLİĞİ!

krsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kürşad
Bizzat kendim açık kutu iade yapmadığım hiçbir firmayı yazmadım. Hangisi almıyor mesela?
Tamam kardeşim başına geldiginde hatırlarsın ayrıca bu alanda 10larca firma çalışıyor ben hiç iyi örneği yok demedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizzat kendim açık kutu iade yapmadığım hiçbir firmayı yazmadım. Hangisi almıyor mesela?
https://forum.donanimarsivi.com/konu/incehesap-iade-rezilligi.767601/ bak mesela

coder55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
cenk
Hocam caninizi sıkmak gibi olmasın ama THH den olumlu sonuç çıkmıyor. Samsung bayisinden watch 6 classic aldım aracıma bindim kutuyu açtım aklıma geldide açarken video çektim ürünün ortasında parmak izi vardı. Birisi açmışta basmış gibi tam kapatma butonu olan kısım oysa koruma bantlarınıda ben söktüm yani. Neyse video olmasına rağmen bayi de samsungta değişim yada iade yapmadı. Dün THH bilirkişi görüşmesi yaptım anlattım video izlettim yüzde 70 olumsuz olur dedi. 2 ayda falan anca bilirkişi görüşmesi aşamasına geldi durum

Tamam kardeşim başına geldiginde hatırlarsın ayrıca bu alanda 10larca firma çalışıyor ben hiç iyi örneği yok demedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://forum.donanimarsivi.com/konu/incehesap-iade-rezilligi.767601/ bak mesela
"ÜRÜN AÇILMIŞ İŞLEMCİ SOKETİNDE YAMUKLUK VAR İADESİ UYGUN DEĞİL ) yazıldı"

Ben sana diyorum açık kutu iade ettim sen bana başka konu atıyorsun. Almış mı almış. Ne anlatıyorsun? Sırf açık kutu diye almamazlık yapmıyor incehesap olay bu. Bu kadar basit şeyi de anlayın bi zahmet.

krsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kürşad
"ÜRÜN AÇILMIŞ İŞLEMCİ SOKETİNDE YAMUKLUK VAR İADESİ UYGUN DEĞİL ) yazıldı"

Ben sana diyorum açık kutu iade ettim sen bana başka konu atıyorsun. Almış mı almış. Ne anlatıyorsun? Sırf açık kutu diye almamazlık yapmıyor incehesap olay bu. Bu kadar basit şeyi de anlayın bi zahmet.
Tamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Hamza mert karayel
2 ay önce sinerjiden zowie ec2-cw satın aldım mouse elime küçük geldi değişim istedim kabul etmediler o zaman iade edeyim büyük modelini alayım dedim 2. gün iade talep ettim kargo ile gönderdim cevap red oldu bende thh ye başvurdum 2 ayın sonunda thh bugün karar verdi tüketicinin başvurusuna red verdiler çok komik cidden 5bin TL elimde boş yere kaldı :D keşke 300tl daha fazla verip amazondan satın alsaydım.

Top Bottom