Neler Yeni

Çözüldü✓ Sinerji.com REZİLLİĞİ!

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
siz hayatınızda iade işlemi yaptınız mı ? sen iadeyi gönderirsin, incelerler kullanıcı hatası ya da kargo hatası derler? hiçbir prosedür bilmiyorsunuz la ajkhasjkdsa
Ya abi göndersen inceleseler ne olacak? Bunun nerede kırıldığını nereden bilecek adamlar bu nasıl bi mantık ya. Sıfır kapalı kutu ürünü vermişler işte bunun kutusunu açarken video almadıysan nasıl hasar gördüğünü anlama şansın yok. Sabaha kadar inceleseler de boş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın o konuda evet ama dediğim gibi ürünü gördükten sonra mail attım direkt video çekmedim o konuda evet haklısın.

Üründe herhangi bir düşme veya bir yere sürtme de olmadı yani olsa burada söylerim burda saklayacak bir şeyim yok görür görmez fotoğraf ile mail attım tek eksik video çekmedim.
Ben siz çizdiniz demiyorum hocam zaten ama karşı taraf bunu bilemez işte

Kerem gök

80+ Silver
Ya abi göndersen inceleseler ne olacak? Bunun nerede kırıldığını nereden bilecek adamlar bu nasıl bi mantık ya. Sıfır kapalı kutu ürünü vermişler işte bunun kutusunu açarken video almadıysan nasıl hasar gördüğünü anlama şansın yok. Sabaha kadar inceleseler de boş
belli sen hiç alışveriş yapmamış ya da aldığın üründe sorun olmayacak kadar şanslı birisisin, 1 kez bile iade yapsan prosedürü bilirdin

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
Olayı anlatmak için yorum yazdım ve kaba dil içermeyen her yorumu objektif şekilde okuyup yazanlara teşekkür ettim/ ediyorum. Ama bazı arkadaşlar sanırım konuşmayı bilmiyor.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
belli sen hiç alışveriş yapmamış ya da aldığın üründe sorun olmayacak kadar şanslı birisisin, 1 kez bile iade yapsan prosedürü bilirdin
Bak hala prosedür diyosun kafayı yiycem şimdi 🤣🤣🤣

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881

Diabolus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Bilal k
Arkadaşlar ben geçen hafta sinerji üzerinden bir alışveriş yaptım kulaklık satın aldım, ürün paketini açtıktan sonra üzerinde bir çizik fark ettim. Çoğunuz umursamaz bile çünkü kullanıma engel değil fakat sıfır aldığım bir üründe ben çizik kabul edemem.
Site üzerinden ilk başta mail attım ve bana iade talep formu göndermemi istediler bende gönderdim. Daha sonra ürün açıldığı için arıza destek formu açın dediler onu da yaptım, daha sonra beni oradan da iade talep formuna tekrar yönlendirdiler döngüye soktular resmen.
Daha sonra bende marka ile iletişime geçtim fakat onlarda ürün arızalı değilse aldığınız yer ile halledeceksiniz dedi ve şimdi de Sinerji bana ürünü sizin çizdiğinizi anlayamıyoruz iade kabul etmiyoruz dedi. Ürünü daha bu cuma aldım ve maili ertesi sabah attım. Şimdi de THH başvuruda bulunacağım fakat ne olur bilmem. (Daha önce başvurmuş bilen kişiler yazıp yardım ederse sevinirim.)
Bir şey alırken sizinde fikriniz olsun diye buraya yazdım, ürün açarken VİDEO KAYDINA ALMAK ZORUNDAYMIŞIZ. aklınızda bulunsun :)
Ürünü çizmişsin iade etmeye çalışıyosun şaka gibi doğru olanı yapmış sinerji biz nerden bilelim senin zarar vermediğini ürüne.

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
Ürünü çizmişsin iade etmeye çalışıyosun şaka gibi doğru olanı yapmış sinerji biz nerden bilelim senin zarar vermediğini ürüne.
Burada hiçbir kanıt olmayacağı için doğru söylüyorum dostum, ürünü çizmedim :D Allaha şükür bu şerefsizliği yapacak kadar düşmedim.

Ayrıca THH başvurmaktan da vazgeçtim zaten.

Samealk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Melih Demir
İtopya öyle bir şey mi yapmış?
Technpatda geçen ay açılan bir konusu var hocam onun dışında şahsen yaşayanı da tanıyorum, web sitesinde "hijyen açısından sınırlandırılan kulaklık vb ürünler" diye belirtmişler, hadi kulaklığı yazmışlar madem onu bir miktar anladık ama böyle bir genelleme olabilir mi "vb" nedir :D

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
furkan
Technpatda geçen ay açılan bir konusu var hocam onun dışında şahsen yaşayanı da tanıyorum, web sitesinde "hijyen açısından sınırlandırılan kulaklık vb ürünler" diye belirtmişler, hadi kulaklığı yazmışlar madem onu bir miktar anladık ama böyle bir genelleme olabilir mi "vb" nedir :D
Sistem almayı düşünüyordum bende. Bir kaç şikayet daha gördüm, vazgeçtim. Bildiğiniz başka güvenilir bir site varmı?

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
Sistem almayı düşünüyordum bende. Bir kaç şikayet daha gördüm, vazgeçtim. Bildiğiniz başka güvenilir bir site varmı?
İncehesaptan aldım ben sistemi yeni aldım öneririm.

WhoCares

80+ Silver
kulaklıklarda iade alırken firmalar yan çiziyor sürekli hijyen ürünü diye umarım çözersin

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
kulaklıklarda iade alırken firmalar yan çiziyor sürekli hijyen ürünü diye umarım çözersin
Çözmemeye karar verdim ve tekrar ürün almayacağım ordan + olarak soranlara da bu durumu anlatıp da almalarını söylerim.

Maethril_

80+ Bronze
Ben her aldığım ürünü video almak için mi uğraşacağım ? nereden bilebilirim üründe böyle bir şey olacağını hangi maddede alıcı ürünü videoya alarak açmak zorunda yazıyor ? 14 gün içinde KOŞULSUZ ŞARTSIZ iade var yazmayı biliyorlar ama ?

İlk onu düşündüm fakat oraya vardığında üründe çiziği görüp bunu çizmişsiniz iadeyi reddediyoruz diyebilirler diye söyledim.
İyide adam nerden bilecek senin çizmediğini uğraşmamak için her türlü kayıt almak lazım.

Top Bottom