Neler Yeni

Banka kartlarında limit olur mu?

Snow1

80+
Birisi konu açmış kart ile ilgili ve karıştırdım durumu anlayamadım. Kredi kartlarında biliyorsunuz limit kadar alışveriş yapılır ama peki banka kartında böyle bir limit söz konusu mu?

Adamın mesela 100binlik sistem alacak nakit parası vardır ve kredi kartı limiti yetmediği için sistemi peşin almak ister. O zaman bu parayı banka kartına atıp peşin tek çekim yapabilir ödemeyi değil mi? Bu banka kartlarında herhangi bir limit yoktur galiba doğru mu?

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci
Birisi konu açmış kart ile ilgili ve kafamı karıştırdı. Kredi kartlarında biliyorsunuz limit kadar alışveriş yapılır ama peki banka kartında böyle bir limit söz konusu mu?

Adam mesela 100binlik sistem alacak nakit parası vardır ve kredi kartı limiti yetmediği için sistemi peşin almak ister. O zaman bu parayı banka kartına atıp peşin tek çekim yapabilir ödemeyi değil mi? Bu banka kartlarında herhangi bir limit yoktur galiba doğru mu?
banka kartından günlük harcama limiti bulunmaktadır, o limitin üstünü çekemezsiniz ama kolay bir şekilde bu limiti yükseltebilirsiniz

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Burak
banka kartından günlük harcama limiti bulunmaktadır, o limitin üstünü çekemezsiniz ama kolay bir şekilde bu limiti yükseltebilirsiniz
Günlük para çekme limiti var harcama limiti diye bisey olduğu ilk defa senden duydum

Snow1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama internete yazdığımda banka kartındaki limitiniz yatırdığınız paradır yazıyor, o zaman limit olmaması ve paran kadar alman lazım değil mi? Yanlış da anlamış olabilirim.

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci
Günlük para çekme limiti var harcama limiti diye bisey olduğu ilk defa senden duydum
yapı kredi kullanıyorum günlük 50.000tl harcama limiti var bende pc alırken fark ettim müşteri hizmetleri ile görüşüp yükselttim

Snow1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapı kredi kullanıyorum günlük 50.000tl harcama limiti var bende pc alırken fark ettim müşteri hizmetleri ile görüşüp yükselttim
Hocam kredi kartlarında limit yükseltmek zor galiba ama bunda o zaman istediğin rakama çıkarırlar değil mi? Sonuçta taksitli değil direkt paran kadar alıyorsun peşin?

Top Bottom