Neler Yeni

Başlangıç İçin 5 KG Dambıl Öneri

phopshen

80+ Bronze
Arkadaşlar yaş 15, boy 180, kilo 90 için 5 kg dambıl önerir misiniz? Bir kişi aşağıdaki dambılı önermişti, iyi midir? İçi özel harç ile doluymuş öyle yazıyor. Pek bilgim yok benim. Bilgili kişiler yorum yaparsa sevinirim. Bütçe max 200. Önerdiğiniz ile arasında çok az fark varsa öderim. Teşekkürler

Son düzenleme:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
Arkadaşlar yaş 15, boy 180, kilo 90 için 5 kg dambıl önerir misiniz? Bir kişi aşağıdaki dambılı önermişti, iyi midir? İçi özel harç ile doluymuş öyle yazıyor. Pek bilgim yok benim. Bilgili kişiler yorum yaparsa sevinirim. Teşekkürler
eğer kilonuz kas değilde yağ ise 5kg dumbell iyi başlangiç olur attığınıda güzel bir dumbell bende kullanmıştım sağlam yapıda

phopshen

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer kilonuz kas değilde yağ ise 5kg dumbell iyi başlangiç olur attığınıda güzel bir dumbell bende kullanmıştım sağlam yapıda
Tamamdır. Yarın küçük bir mağazadan dambıl bakıcam eskiden vardı şimdi de olmalı. Attığım dambıldan pahalıysa almicam onu alırım. Kumlu alma falan diyorlar attığımkinde özel harç diyor inşallah sorun olmaz.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
Tamamdır. Yarın küçük bir mağazadan dambıl bakıcam eskiden vardı şimdi de olmalı. Attığım dambıldan pahalıysa almicam onu alırım. Kumlu alma falan diyorlar attığımkinde özel harç diyor inşallah sorun olmaz.
içinde çimento var hocam beton gibi sert halde

phopshen

80+ Bronze
@M-Q^GÖKTÜRK hocam linkte satıcı aşağıdaki gibi diyor. Bir sıkıntı yaşar mıyım ki? Alma bundan dersen 149 TL'ye var Mocca Home
1695738252431.png

1695738285130.png

Profili bu adamların

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Joga Bonito
kardeşim dubmellleri kesinlikle decathlondan al. Diğer yerli üretimi dumbeller leş gibi plastik kokuyor. Aynı odada uyuyamazsın. Tecrübeyle sabit.

2 Adet 5KG : 780 TL

1 Adet 5KG: 580 TL

Özellikle şu 580 TL olan evladiyelik. Torunun bile kullanır.
İçi kum olan dumbeller patlayınca hem dumbellinden oluyosun hemde etraf batıyor.
Kendi kullandıklarımı öneriyorum sadece. Bende bu dumbellerin 7,5kg,10kg ve 15kg si var.
Daha önceden gidip yerli üretim aldım. Çok fena pişman oldum. Hem gramajları tutmuyor. Hemde leş gibi plastik kokuyor. Odada duramazsın o derece. Önceden aldığım yerli üretimi dumbellerda 15kg yi tartıya koydum 15,5 geldi bir diğeri 16kg geldi falan çok iyi yapamıyorlar yani. Decathlondaki dumbeller tamamen fabrikasyon olduğu için üstünde yazan neyse o ağırlıkta olur. Bütçem 200tl demişsin ama dişini sıkıp yukarıdaki önerdiklerimden alsan pişman olmazsın. İyi sporlar.

phopshen

80+ Bronze
kardeşim dubmellleri kesinlikle decathlondan al. Diğer yerli üretimi dumbeller leş gibi plastik kokuyor. Aynı odada uyuyamazsın. Tecrübeyle sabit.

2 Adet 5KG : 780 TL

1 Adet 5KG: 580 TL

Özellikle şu 580 TL olan evladiyelik. Torunun bile kullanır.
İçi kum olan dumbeller patlayınca hem dumbellinden oluyosun hemde etraf batıyor.
Kendi kullandıklarımı öneriyorum sadece. Bende bu dumbellerin 7,5kg,10kg ve 15kg si var.
Daha önceden gidip yerli üretim aldım. Çok fena pişman oldum. Hem gramajları tutmuyor. Hemde leş gibi plastik kokuyor. Odada duramazsın o derece. Önceden aldığım yerli üretimi dumbellerda 15kg yi tartıya koydum 15,5 geldi bir diğeri 16kg geldi falan çok iyi yapamıyorlar yani. Decathlondaki dumbeller tamamen fabrikasyon olduğu için üstünde yazan neyse o ağırlıkta olur. Bütçem 200tl demişsin ama dişini sıkıp yukarıdaki önerdiklerimden alsan pişman olmazsın. İyi sporlar.
Kral o kadar param yok malesefki. Max 200 tl dedim hatta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Sanjay o kadar kötü mü ya gerçekten? Yorumlar iyi aslında. 580 tl de çok geldi. 200 tl var daha ödeyip alırsam bizimkilerden azar yerim bi tık. Zor alıyorum zaten bunu da. Normalde izin vermediler

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
5 kg dumbelları decathlondan felan alma o kadar para verip. Bulduğun en ucuz 5 kg'leri al. Önce spora başla.

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Joga Bonito
Ben kullandıklarımı öneriyorum. Sen bilirsin kardeşim.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,175
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Top Bottom