Neler Yeni

Başlıklarda Kullanılan İfadeler Hakkında!

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
İntel vs Amd yerine
İntel markası vs Amd markası yazacağız ozaman

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,839
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
O kadar fazla kişi yapıyordu ki sistem duruma göre otomatik olarak yazıyor sanıyordum.
Bu konuyu görünce üyelerin manuel olarak yazıklarını anladım, çok safmışım :)

Angel face

80+ Bronze
Konuyu silersen o konuya mesaj atanların mesajları eksilecek ve reaksiyon alanların reaksiyonları azalacak. Eğer her çözülen konu silinirse bu forumda kimin mesajı kalacak acaba?
Skor olarak kalabilir.
Bilgisayar toplama, hata konuları değil gündem ve konu dışı konuları için geçerli olsun diyorum.

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Ben bazen 3 nokta koyuyordum ama o amaçla değildi... 😢

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Skor olarak kalabilir.
Bilgisayar toplama, hata konuları değil gündem ve konu dışı konuları için geçerli olsun diyorum.
Skor olarak kalması mümkün değil, konuyu sildiğin için mesajlar da siliniyor.
Ayrıca sadece belirli bir kategori için bu özelliğin yapılabileceğini sanmıyorum.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Bu konu hakkında duyuru yapmak zorunda kalmak istemezdim fakat biz bu sınırı sizin daha düzgün başlıklar yazmanız adına getirdik. Bunu bile bile gidip başlığı doldurmak adına "20 karakter" yazmak, "....." ile doldurmak gibi şeyleri yapanlar bundan sonra ceza alacaktır.
Ben 20 karakteri yazmak için atıyorum ''Donanım Arşivi....'' şeklinde yazıp konu başlığında ki noktaları konuyu açtıktan sonra siliyorum. O şekilde kabul olur mu?

Angel face

80+ Bronze
Skor olarak kalması mümkün değil, konuyu sildiğin için mesajlar da siliniyor.
Ayrıca sadece belirli bir kategori için bu özelliğin yapılabileceğini sanmıyorum.
Mesajlar skor olarak kalabilir basit bir iş. (hatta bir şey yapmalarına gerek yok)
Kategorilere göre de ayrılır neden ayrılmasın.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu konu hakkında duyuru yapmak zorunda kalmak istemezdim fakat biz bu sınırı sizin daha düzgün başlıklar yazmanız adına getirdik. Bunu bile bile gidip başlığı doldurmak adına "20 karakter" yazmak, "....." ile doldurmak gibi şeyleri yapanlar bundan sonra ceza alacaktır.
Bir de ''ACİL YARDIM MOUSE ÖNERİSİ ACİL HELP BEYLER BAYANLAR BU KONUYA BAKMADAN GEÇMEYİN'' gibi başlıklara da düzenleme gelirse güzel olur.

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Mesajlar skor olarak kalabilir basit bir iş. (hatta bir şey yapmalarına gerek yok)
Kategorilere göre de ayrılır neden ayrılmasın.
Silinen bir şeyin varlığı olmaz mantıken. Silinince nasıl gözükmeye devam edecek orasını anlamadım?

Top Bottom