Neler Yeni

Yardım Battlefield 2042 açılmıyor

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
epicten dogrulamadınmı
garip bir şekilde yönet kısmında çıkmıyor.
yönet.png

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Dwayne Rolly
kafayı yersin ya bu nasıl iş
birde silip ea den yüklemeyi dene çalışmıyorsa iade et gitsin uğraşılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

uğraştıgına değecek bir oyun değil zaten

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Epic gamesten oyunu aldım. Açmaya çalıştığımda önce epic uygulamasına atıyor, sonra da ea app'e yönlendiriyor ve hiç "başlat"'a basmamış gibi oluyor. İnternette Easy AntiCheati onarmakla ilgili bilgiler var ancak galiba ea, easy kullanmayı bırakıp kendi anti cheatine geçmiş çünkü dosyalarda Easy ile ilgili bir şey bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
önce ea app'ı aç sonra oyunu açmayı dene

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
Bunun epic games ile ilgisi yok sallamayın boşuna. EA APP sorunlu. Steamden oynuyorum ben oyunu ve çoğu zaman açılmama durumuyla karşılaşıyorum. Sezon 6 güncellemesinden sonra oyunu açabilmek için ea'i komple kaldırıp kurmam gerekti ve açıldı. Zaman zaman hala hiç oynaya tıklamamışım gibi açılmıyor. Bunu da ea'i ve arka planda ea ile ilgili ne varsa kapatıyorum ve steamden oyna tuşuna basıyorum kendi açıyor ea'i öyle açılıyor bf 2042'de.

Armi3067

80+ Bronze
Hocam epic ile alakası yok steamden almıştım aynı hata 1000'de 1'de yapsa yapıyor sürekli oynaya basıyorum açılıyor hele bir açmasın bak napıyorum ben ona

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Bunun epic games ile ilgisi yok sallamayın boşuna. EA APP sorunlu. Steamden oynuyorum ben oyunu ve çoğu zaman açılmama durumuyla karşılaşıyorum. Sezon 6 güncellemesinden sonra oyunu açabilmek için ea'i komple kaldırıp kurmam gerekti ve açıldı. Zaman zaman hala hiç oynaya tıklamamışım gibi açılmıyor. Bunu da ea'i ve arka planda ea ile ilgili ne varsa kapatıyorum ve steamden oyna tuşuna basıyorum kendi açıyor ea'i öyle açılıyor bf 2042'de.
Hocam epic ile alakası yok steamden almıştım aynı hata 1000'de 1'de yapsa yapıyor sürekli oynaya basıyorum açılıyor hele bir açmasın bak napıyorum ben ona
oyunu tekrar indiriyorum. dediklerinizi deneyeceğim. teşekkürler.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
maalesef olmadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,667
Üyeler
149,250
Son üye
sinsiatak
Top Bottom