Neler Yeni

bedava 3 ay discord nitro + 2 ay ultimate game pass

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
aradaşlar steelseries uygulamasını inidirp kuran herkese 3 ay discord nitro veriyor nitro ile de 2 ay ultimate gamepass alıyoruz

ilk önce https://tr.steelseries.com/gg sitesinden gg programını indiriyoruz
üyeliğiniz yoksa yeni üyelik alıp giriş yapıyoruz
bizi şu ekran karşılıyor
Alıntıyı görüntüle
moment kısmına girip capture enabled seçeneğini açıp discord nitro gift buttonuna tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
discord nitroyu hesabımıza yükledikten sonra discord gifts sekmesinden gpas ultimate hediyenizi alıyorsunuz
Alıntıyı görüntüle

hepsi bu kadar dikkat edilmesi gereken hususlar daha önceden nitro yüklenmiş hesaplar tekrar nitro kullanamaz
daha önceden gpass gift code kullanan hsaplar gift code den faydalanamaz
bilenler vardır elbet bilmeyenlere yeşillendirelim iyi seneler

dostlar şimdi farkettim ultimate pass in içinde 3 ay bedava discord var şaka gibi :)
Alıntıyı görüntüle
tam bir kısır döngü

NOT DİSCORD NİTRO PLUS AKTİFLEŞTİRİRKEN KREDİ KARTI NUMARASI İSTER 10.80 TL teyit ücreti keser o tutar daha sonra tekrar yatırılıyor hesabınıza
elinize sağlık

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
girdim doğum tarihini değiştirdim ama bi değişiklik olmadı
bi kapat aç ama komple sende xbox uygulamasını pc ni resle yada gir çık hesabına
bide doğrucu davut musun sen 19 yasında olsan nolcak microsoft hesabında :D niye 17 yazıyorsun :D

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
bi kapat aç ama komple sende xbox uygulamasını pc ni resle yada gir çık hesabına
bide doğrucu davut musun sen 19 yasında olsan nolcak microsoft hesabında :D niye 17 yazıyorsun :D
ne bilm aga ya

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
aradaşlar steelseries uygulamasını inidirp kuran herkese 3 ay discord nitro veriyor nitro ile de 2 ay ultimate gamepass alıyoruz

bizi şu ekran karşılıyor
Alıntıyı görüntüle
moment kısmına girip capture enabled seçeneğini açıp discord nitro gift buttonuna tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
discord nitroyu hesabımıza yükledikten sonra discord gifts sekmesinden gpas ultimate hediyenizi alıyorsunuz
Alıntıyı görüntüle

hepsi bu kadar dikkat edilmesi gereken hususlar daha önceden nitro yüklenmiş hesaplar tekrar nitro kullanamaz

dostlar şimdi farkettim ultimate pass in içinde 3 ay bedava discord var şaka gibi :)
Alıntıyı görüntüle
tam bir kısır döngü

NOT DİSCORD NİTRO PLUS AKTİFLEŞTİRİRKEN KREDİ KARTI NUMARASI İSTER 10.80 TL teyit ücreti keser o tutar daha sonra tekrar yatırılıyor hesabınıza
NOT 2 : discorddan ödeme yöntemini silmeyi unutmayın silmek için discord kanallar bölümünde bulunan nitro sekmesini tıklayıp iptal et acılan sayfadan continue demeden kredi kartınızı silemezsiniz oda nitro biter bitmez yeniler ve ücreti kartınızdan ceker kesinlikle silin kartınızı gamepass den de nitrodan da
kart silme filan uğraşmamak için sanal kart oluşturulabilir gibi papara dan oluştur sanal kart at ona 10,80 bir kere kessin iade etsin sonra kartı deaktif et mis

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
kart silme filan uğraşmamak için sanal kart oluşturulabilir gibi papara dan oluştur sanal kart at ona 10,80 bir kere kessin iade etsin sonra kartı deaktif et mis
benim kartlar her yere kayıtlı tak tak cıkıyor heryerde ondan öyle yazdım tabii ki sanal kart kullanılablr soran olmus zaten ihtiyac duyulmus yinede

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,863
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ben yaptım, ekstra bir bağlantı daha aldım. Steelseries ile uğraşmak istemeyen buyursun alabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Muhammed Poyraz
3 aylık alamasamda 1 aylık discord nitro verdi bedava boost la beraber eyv

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
doğrucu davut halleti işi
çok sağolun hocam çok yardımcı oldunuz eyvallah
iyi geceler dilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Muhammed Poyraz
o değilde ben şimdi nitroyu aldım gift yerinede gamepass geldi iki aylık hediye ama ''Kodunuzla birlikte gelen yönergelere göz atın. Farklı bir web sayfasında kullanmanız gerekebilir.'' diyor anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd

bizi şu ekran karşılıyor
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
tam bir kısır döngü

NOT 2 : discorddan ödeme yöntemini silmeyi unutmayın silmek için discord kanallar bölümünde bulunan nitro sekmesini tıklayıp iptal et acılan sayfadan continue demeden kredi kartınızı silemezsiniz oda nitro biter bitmez yeniler ve ücreti kartınızdan ceker kesinlikle silin kartınızı gamepass den de nitrodan da
Çok teşekkürler.Şuansa Game Pass aboneliğim var ve 30 Martda bitiyor.Eğer bu kodu kullanırsam direk 30 Mayısamı uzatır?

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
doğrucu davut halleti işi
çok sağolun hocam çok yardımcı oldunuz eyvallah
iyi geceler dilerim
rica ederim iyi günlerde kullanın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkürler.Şuansa Game Pass aboneliğim var ve 30 Martda bitiyor.Eğer bu kodu kullanırsam direk 30 Mayısamı uzatır?
daha önce pass kodu kullanmadıysanız evet kullanıdıysan baska üyelik acacaksın

o değilde ben şimdi nitroyu aldım gift yerinede gamepass geldi iki aylık hediye ama ''Kodunuzla birlikte gelen yönergelere göz atın. Farklı bir web sayfasında kullanmanız gerekebilir.'' diyor anlamadım
ben soruyu anlamadım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
rica ederim iyi günlerde kullanın

daha önce pass kodu kullanmadıysanız evet kullanıdıysan baska üyelik acacaksın
hm tamam o zaman sagol.Birde bende bugünlük cekilecek tutar 0 diyor 10 dolar teyit cekmeyecekmi yani

Top Bottom