Neler Yeni

Bedava Coca Cola [Redbull Kampanyası Benzeri]

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Kendim aldım. Sevgilim olsa ona yollardım hediye olarak.
Aga b.

Neyse.
Screenshot_401.png

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Redbull gibi olmaması iyi olmuş. Bunda anladığım kadarıyla takip sistemi dahi var. En azından gelip gelmeyeceği belli.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
Redbull gibi olmaması iyi olmuş. Bunda anladığım kadarıyla takip sistemi dahi var. En azından gelip gelmeyeceği belli.
aynen redbull da ne olacağı belirsizdi

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,642
İsim
misfit
size-ozel-coca-cola-kutusu.jpg

8 Şubat 2021 Saat: 00:01 – 31 Mart 2021 Saat: 23:59 tarihleri arasında geçerli olup, Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Promosyon tarihleri arasında, Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com internet sitesine giriş yaparak kampanya kartı üzerinden promosyon kodunu oluşturan herkese, dahaiyisiicin.coca-cola.com.tr/ internet sitesinde kendisinin belirleyeceği ifadeyi içeren tasarım 200ml Coca-Cola Orijinal Tat veya Coca-Cola Şekersiz kutu ürün üzerine basılarak hediye olarak gönderilecektir. Her bir Daha Daha kullanıcısı hesabından sadece bir adet kod alabilir. Hediyeler stoklarla sınırlıdır. Promosyona katılım ücretsizdir. 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Kısacası tek yapmanız gereken dahadaha.com'a kayıt olup promosyon kodu almak ve sonrasında dahaiyisiicin.coca-cola.com.tr sitesinden kola seçip, tasarımını düzenleyip sepete eklemek. Sepete eklerken kodu kullanmak.

kaynak
Kargo ücreti var mı acaba? Sipariş verdim.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Teknoloji Sever
Kimden kime bölümünde acaba kutuya adlarımızı basacaklar mı ? Ben sırf onun için aldım yoksa bu tasarım zaten bakkal ve marketlerde var.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

turkerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Türker
Geçen Redbull gibi olmasın. Bana bir şey gelip gitmedi. Boşu boşuna bilgilerimizi vermeyek hoca?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
Geçen Redbull gibi olmasın. Bana bir şey gelip gitmedi. Boşu boşuna bilgilerimizi vermeyek hoca?
Bu kampanya 1 aylık, redbull 1 yıldır olan bir şeydi ayrıca kargo takip var diye biliyorum.

cyhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ceyhun Demir
size-ozel-coca-cola-kutusu.jpg

8 Şubat 2021 Saat: 00:01 – 31 Mart 2021 Saat: 23:59 tarihleri arasında geçerli olup, Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Promosyon tarihleri arasında, Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com internet sitesine giriş yaparak kampanya kartı üzerinden promosyon kodunu oluşturan herkese, dahaiyisiicin.coca-cola.com.tr/ internet sitesinde kendisinin belirleyeceği ifadeyi içeren tasarım 200ml Coca-Cola Orijinal Tat veya Coca-Cola Şekersiz kutu ürün üzerine basılarak hediye olarak gönderilecektir. Her bir Daha Daha kullanıcısı hesabından sadece bir adet kod alabilir. Hediyeler stoklarla sınırlıdır. Promosyona katılım ücretsizdir. 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Kısacası tek yapmanız gereken dahadaha.com'a kayıt olup promosyon kodu almak ve sonrasında dahaiyisiicin.coca-cola.com.tr sitesinden kola seçip, tasarımını düzenleyip sepete eklemek. Sepete eklerken kodu kullanmak.
Bana daha redbullar gelmedi, colaya da pek güvenemiyorum o yüzden 😂

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Beğen
Reaksiyonlar: cyhn