Neler Yeni

Yardım Ben de ramler neden calismiyor diyordum

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
En İyi Cevap
7
Geçmiş olsun -400 TL
Olsun, aslında konu sahibi bu durumu yaşayarak tecrübe etmiş oldu artık daha sonra RAM'in soğutucusunu sökerken daha dikkatli olacak veya ısı uygulayarak sökecek. Her şeye kötü yön ile bakmamak lazım.
Mesela ben daha küçükken bilgisayar işlerine başlarken bir laptop vardı onu bozmuştum parçalamıştım ama o laptop sayesinde nerelere geldim yani iyi yönden bakmak lazım belki küçükken o laptopu bozmasaydım buralara gelemezdim. :)

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Olsun, aslında konu sahibi bu durumu yaşayarak tecrübe etmiş oldu artık daha sonra RAM'in soğutucusunu sökerken daha dikkatli olacak veya ısı uygulayarak sökecek. Her şeye kötü yön ile bakmamak lazım.
Mesela ben daha küçükken bilgisayar işlerine başlarken bir laptop vardı onu bozmuştum parçalamıştım ama o laptop sayesinde nerelere geldim yani iyi yönden bakmak lazım belki küçükken o laptopu bozmasaydım buralara gelemezdim. :)
Laptop açıkken domestos ile klavyeyi ve ekranı temizleyen annem bunu beğendi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Laptop annen ile vs atıyor o.O2
Şaka bi yana anneni uyar ekran ve klavye yakın zamanda bozulabilir.
O laptopu kullanmıyorum zaten sadece depo gibi bir şey olarak duruyor, anneme daha elletmiyorum zaten elektronik parçaları. Özellikle mouse u çamaşır makinesine atmaya çalıştığından güvenemiyorum :kekw: :kekw:

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Bilgisayar ve parcalari hakkinda oldukca bilgiliyim aslinda donanimsal olarak en fazla 4pin soketini degistirdim su ana kadar

Top Bottom