Neler Yeni

Ben niye bu kadar şanssızım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Teknobiyotiğin tatsız halleri işte genelde uygun fiyatlı olur aldığında sorun yoksa kebap ama bir sorunda uğraşması dert.

İade edin gitsin. Sorun çıkarsa adres belli THH.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Fatih Ayhan
Hocam böyle durumlarda ürün değişecek mi dediler, tamir gördüyse doğrudan değişecek dediniz tamir gördü ve eksik parçalar var. Ben ürünün değişimini istiyorum diyip sıfır ürün istemeniz gerekirdi. Bu şekilde süreç daha da zorlaşmış ve uzamış oldu.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Hocam böyle durumlarda ürün değişecek mi dediler, tamir gördüyse doğrudan değişecek dediniz tamir gördü ve eksik parçalar var. Ben ürünün değişimini istiyorum diyip sıfır ürün istemeniz gerekirdi. Bu şekilde süreç daha da zorlaşmış ve uzamış oldu.
Valla hayla dalga geçer gibi biz size yollayacaz diyorlar

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Teknobiyotikten Arctic macun harici (orijinal Arctic macunu burası satıyor çünkü) hiçbir şey almıyorum ben şahsen. :) İade talebinde bulunun direk başka yerden alın fanları derim.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar kendime Tekno biyotik üzerinden bir fan seti aldım fan geldi kurdum ama 2 tanesi çalışmadı bende destek talebinde bulundum bana ürünü yollayın bakalım dediler bende yolladım sonra aradılar dediler ürün değişecek falan tamam dedim sonra ürün geldi bana değişim denen ürün aynı pakete ve üstünde kocaman Tamir yazılı şekilde geldi pek takmadım sonra fanları cıkartım kutudan gerçekten de tamir edilmişti lehim izleri falan vardı sonra vida kutusunu Bir açtım içinde sadece 5v kablosu vardı. vida RGB controlor ve uzatma kablosu yoktu bunada olabilir dedim ve tekrar yazdım işte dediler kusura bakmayın biz size yedek parçaları yollayacaz dediler ve bugün kargo kutusu geldi Bir açtım ve ne gorim içinde bir kırık kontrolör ve alakasız bir kablo çıktı ve vidalar yine yoktu sizce ne yapayım
Arkadaşlar sonuç şu bana hayla dalga geçer gibi biz size parçaları gondercez diyorlar sonra biraz sert konuştum sonra işte kusra bakmayın biz size yeni fan yolluyacaz dediler ama eskilerini yollayın falan dediler bede Yok teşekkürler THH BASVURACAM dedim ve bunu yazdım aklı olan burdan alışveriş yapmasın yaptırmasın Screenshot_2023-12-27-17-14-09-661_com.android.chrome-edit.jpg
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknobiyotikten Arctic macun harici (orijinal Arctic macunu burası satıyor çünkü) hiçbir şey almıyorum ben şahsen. :) İade talebinde bulunun direk başka yerden alın fanları derim.
Kabul etmiyor beyfendiler

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Arkadaşlar sonuç şu bana hayla dalga geçer gibi biz size parçaları gondercez diyorlar sonra biraz sert konuştum sonra işte kusra bakmayın biz size yeni fan yolluyacaz dediler ama eskilerini yollayın falan dediler bede Yok teşekkürler THH BASVURACAM dedim ve bunu yazdım aklı olan burdan alışveriş yapmasın yaptırmasın Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kabul etmiyor beyfendiler
Şikayet var'a yaz THH başvur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serkan Dağtekin
Hocam bence sıfır yeni ürün göndermeyi kabul ettilerse onu tercih etmek daha doğru olabilir. THH ile uğraşmak bulunduğunuz bölgedeki THH'ye göre çok bezdirici olabiliyor. Yüksek ihtimalle lehinize karar çıkar ama aylar sürebilir.

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Teknobiyotikten işlemci almıştım pinleri yamuk geldi elimde videolu kutu açılışı olmasına rağmen iade kabul etmemişlerdi :) thhye başvurup hakkımı almıştım ama 2 ay sürmüştü süreç ve cidden mide bulandirmisti o zamandan sonra kimseye tavsiye etmiyorum böyle konuları gördükçe sinirleniyorum tekrar. Google dan bulunduğunuz ilin thh numarasını aratın bı arayın valilik binasında oluyolar genellikle gidin elden başvuru yapın süreç hızlı ilerlesin hocam enflasyon farkı vb ne varsa da talep edin

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Teknobiyotikten işlemci almıştım pinleri yamuk geldi elimde videolu kutu açılışı olmasına rağmen iade kabul etmemişlerdi :) thhye başvurup hakkımı almıştım ama 2 ay sürmüştü süreç ve cidden mide bulandirmisti o zamandan sonra kimseye tavsiye etmiyorum böyle konuları gördükçe sinirleniyorum tekrar. Google dan bulunduğunuz ilin thh numarasını aratın bı arayın valilik binasında oluyolar genellikle gidin elden başvuru yapın süreç hızlı ilerlesin hocam enflasyon farkı vb ne varsa da talep edin
Yok gerek kalmadı ya teknobiyotik benle iletişime geçti sağolsunlar ilgilendiler yardımcı oldular

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
Merhaba arkadaşlar kendime Tekno biyotik üzerinden bir fan seti aldım fan geldi kurdum ama 2 tanesi çalışmadı bende destek talebinde bulundum bana ürünü yollayın bakalım dediler bende yolladım sonra aradılar dediler ürün değişecek falan tamam dedim sonra ürün geldi bana değişim denen ürün aynı pakete ve üstünde kocaman Tamir yazılı şekilde geldi pek takmadım sonra fanları cıkartım kutudan gerçekten de tamir edilmişti lehim izleri falan vardı sonra vida kutusunu Bir açtım içinde sadece 5v kablosu vardı. vida RGB controlor ve uzatma kablosu yoktu bunada olabilir dedim ve tekrar yazdım işte dediler kusura bakmayın biz size yedek parçaları yollayacaz dediler ve bugün kargo kutusu geldi Bir açtım ve ne gorim içinde bir kırık kontrolör ve alakasız bir kablo çıktı ve vidalar yine yoktu sizce ne yapayım
Hocam aslında internetten aldığınız şeylerde böyle kusurlu ise ilk 14 gün olması lazım ücretsiz değişim hakkınız olur ama satıcılar genelde size ücretsiz tamir edelim der yenisini vermek istemezler. Yanlışım varsa düzeltiniz.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Kaan
Max malum site. Sakız satsalar onu bile almam. Arctic macunu amazon ve hepsiburadanin kendisi de satıyor alacaksanız oradan da alabilirsiniz

Top Bottom