Neler Yeni

bence Hitler aslında o kadarda haksız değildi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,214
İsim
MehmedVII
başlıktada dediğim gibi hitler bence o kadarda haksız değildi haksız olduğu yer ise insanları ırk bazlı sınıflandırmasıdır bence bu yanlış bir politika eğer bu sistem sosyal kredi bazlı bir sınıflandırma olsa idi o zaman çok güzel olabilirdi onun dışında hitlerin askeri,ekonomik,üretim,eğitim,işsizlik gibi politikaları bence çok doğruydu zaten doğru olmasydı nazi almanyasının işsizlik,ekonomik ve askeri sorunları çözülmememiş olurdu
Özellikle yahudilere karşı olan ırkçılığın doğru buluyorum.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hitlerin katlıam yapması ile netanyahu nun yaptığı arasında bir fark yok. ikiside katil.

fakat sorulması gereken soru şu,

hitler neden böyle bir katliam yapma gereği duydu ?
Yahudi toplumunu neden yok etmek istedi ?

Hedefinde sadece Yahudiler yoktu ki. Nedendir bilinmez ama yansıtılan bu yönde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
jsisksksks
soykırıma uğrayanlar sizde olabilirdiniz planları işe yarasaydı muhtemelen dedeleriniz uğrayacaktı

-yahudi misin
-eve..
-ATIN LAN BUNU FIRINA
yazdıklarımı okusaydın ırk bazlı bir sınıflandırmayı desteklemediğimi anlardın onun yerine sosyal kredi bazlı bir sınıflandırma sistemini savunuyorum ayrıca o fırın atma işi tamamen delilleri yok etmek için yapılmış haklı bir hamle

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
FsLncgYXoAQyevY.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hamza
başlıktada dediğim gibi hitler bence o kadarda haksız değildi haksız olduğu yer ise insanları ırk bazlı sınıflandırmasıdır bence bu yanlış bir politika eğer bu sistem sosyal kredi bazlı bir sınıflandırma olsa idi o zaman çok güzel olabilirdi onun dışında hitlerin askeri,ekonomik,üretim,eğitim,işsizlik gibi politikaları bence çok doğruydu zaten doğru olmasydı nazi almanyasının işsizlik,ekonomik ve askeri sorunları çözülmememiş olurdu
Hitlerin hakli oldugu tek bi konu varsa kafasina sıkmasıdır bence bu kadar gaddarca ve bencinle bi politika olamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
jsisksksks
hitlerin katlıam yapması ile netanyahu nun yaptığı arasında bir fark yok. ikiside katil.

fakat sorulması gereken soru şu,

hitler neden böyle bir katliam yapma gereği duydu ?
Yahudi toplumunu neden yok etmek istedi ?
1) ekonomik kalkınma için yahudileri köle olarak kullandı çalışmaya elverişşiz olanlar ise devlet tarafından boşa masraf olarak görüldüğü için öldürüldü
2) azınlıkları öldürerek devletin ömrü uzatılması amaçlandı
3) tıpta bilimde gelişmek için yine azınlık gruplar kullanıldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,770
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
hitler kraldı aga tipsizleri cirkinleri kısaları obezleri dogustan hasta olanları kalıtsal hasta olanları engellileri falan kısırlastırıp kusursuz bir genetik ortaya cıkarıcaktı ne güzel mallar engelledi simdi bakın etrafınıza memnun musununz sonuctan her gun smalı cocuga yardım falan diye dileniyorlar
Ekran görüntüsü 2024-05-23 205908.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
jsisksksks
Hitlerin hakli oldugu tek bi konu varsa kafasina sıkmasıdır bence bu kadar gaddarca ve bencinle bi politika olamaz
o politikalar sayesinde çocuklarını satan alamanlar bi anda 1 aylık maaş ile 1930larda araba almaya başladılar araba almak şuanki günümüz türkiyesinde bile büyük bir lüks elbette katılmadığım noktalar var mesela ırk bazlı sınıflandırmaya katılmam onun yerine alternatif sosyal kredi bazlı bir sınıflandırmayı desteklerim

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
yazdıklarımı okusaydın ırk bazlı bir sınıflandırmayı desteklemediğimi anlardın onun yerine sosyal kredi bazlı bir sınıflandırma sistemini savunuyorum ayrıca o fırın atma işi tamamen delilleri yok etmek için yapılmış haklı bir hamle
desteklemiyorsan milyonlarca insanı öldürmüş birini nasıl affedicen daha eski sevgilmizi affedemiyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hamza
o politikalar sayesinde çocuklarını satan alamanlar bi anda 1 aylık maaş ile 1930larda araba almaya başladılar araba almak şuanki günümüz türkiyesinde bile büyük bir lüks elbette katılmadığım noktalar var mesela ırk bazlı sınıflandırmaya katılmam onun yerine alternatif sosyal kredi bazlı bir sınıflandırmayı desteklerim
Hitlerin + larini ve - lerini toplarsak - ler agir basar milyonlarca insan almanlar luks yasadin ustun irk olsun diyemi öldürüldü

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
jsisksksks
Hitlerin + larini ve - lerini toplarsak - ler agir basar milyonlarca insan almanlar luks yasadin ustun irk olsun diyemi öldürüldü
evetde bunu zaten birçok gelişmiş ülke sömürgecilik ile yaptı veya yapmaya devam ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

desteklemiyorsan milyonlarca insanı öldürmüş birini nasıl affedicen daha eski sevgilmizi affedemiyoruz
çünkü politikaları genel olarak mantıklı araştırmanı öneririm

Ayaklanmaya teşebbüs edenleri ve ailelerini idam ediyorlar ondan olabilir mi?
sonuç olarak halkın üstünde gerekli otoriyeyi sağlanılabilir ise devlet uzun yıllar ayakta kalabilir

Hitler haksızdı. Haksız olmasının üstüne bir de Avrupa'nın günah keçisi oldu.
hayır politikaları genel olarak haklı politikalardı

Ah be nasıl yapsak ki? o.O2 o.O2
Alıntıyı görüntüle
13 yaşında 2 tane militarizm edit izleyip hitler savunurken ben
3. dünya savaşı bu kadar yakınken ve türkiyenin sıkıntılı pozosyonu göz önüne alındığında türkiyenin militarist bir devlet olması gayet mantıklı

Son düzenleme:

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
p
evetde bunu zaten birçok gelişmiş ülke sömürgecilik ile yaptı veya yapmaya devam ediyor

çünkü politikaları genel olarak mantıklı araştırmanı öneririm

sonuç olarak halkın üstünde gerekli otoriyeyi sağlanılabilir ise devlet uzun yıllar ayakta kalabilir

hayır politikaları genel olarak haklı politikalardı

3. dünya savaşı bu kadar yakınken ve türkiyenin sıkıntılı pozosyonu göz önüne alındığında türkiyenin militarist bir devlet olması gayet mantıklı
politikasının neyi mantıklı ***** gibi sovyetlere saldırmasaydı madem

salaq dedim sansür attı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,770
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Devletin uzun yıllar ayakta kalması mı benim bireysel haklarım ve özgürlüklerim mi daha önemli?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,284
Üyeler
145,145
Son üye
rwFurqan
Top Bottom