Neler Yeni

bence Hitler aslında o kadarda haksız değildi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bu konu hakkında onlarca belgesel izledim ve hitlerin aslında o kadarda haksız olmadığını anladım medya nedense hitlere karşı bir algı oluşturmaya çalıştırıyorlar ve başarıyorlarda mesela sana bunu kanıtlayabilirim muhtemelen polonyada bulunan auschwitz toplama ve imha kampını duymuşsundur ve içerideki yahudi-roman-çingene-eşcinsel gibi topluluklara nasıl işkenceler yapıldığını biliyorsundur fakat muhtemelen sscbde bulunan gulagda nasıl işkenceler zulümler yapıldığını bilmiyorsundur çünkü medya bunları fazla bilmeni istemiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten yazdığım şeyi okuduysan ırk bazlı ayrımı savunmadığımı anlamışsındır toplama kamplarına gelecek olur isek bence bu kamplar olmalı ve bu kamplarda aşşağlık insanlar olmalıdır (tecavüzcüler,katiller,torbacılar gibi) bunların üstünde tıpkı nazilerin yaptığı gibi çeşitli deneyler yapılmalı bilime katkı sağlanmalı veya bu kişiler yemek karşılığı işçi olarak çalıştırılmalıdır şahsen ben bu kişilerin benim vergilerim ile beslenip barınıp ısınmasından rahatsız oluyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam aslında ben hitler başarılı diye bir şey demedim politikaları bana göre çok mantıklıydı biliyorum zor ama bu politikaları değiştirip modifiye edip türkiyedede uygulanır ise hiçte fena olmazdı mesela eyaletler oluşturulsa ve bu eyaletlerde ekonomik duruma bakılmaksızın herkesin vatana ettiği katkıya bakılarak sırası ile 1. 2. 3. 4. ve 5. sınıf vatandaşların yaşadığı yerler oluştursak devlette her bu sınıflandırmaya göre hak ettiği kadar davransa bence güzel olabilirdi hem herkes dengi olan insanlar ile yaşar devlet tarafından hak ettiği muameleyi görür
Peki ulkemizin bu etnik cesitliligi buna izin verir mi?
Dediginiz homojen yopluluklar icin olur ama bizim gibi pamuk ipligi ile bir arada Duran bir topluluk icin bolunme ve milli kimligin bozulmasina yol acacaktir. Suan cokcana devlet bunu yapmaya calisiyor ve bilgim dahilinde avrupa bunu alttan Alta yaptirmak istiyor.
Kisacana bizim sonumuz olur eyelet sistemi.
Ayrica sinif mevzusu da buna sadece benzin olur bu yangin icin

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
jsisksksks
Peki ulkemizin bu etnik cesitliligi buna izin verir mi?
Dediginiz homojen yopluluklar icin olur ama bizim gibi pamuk ipligi ile bir arada Duran bir topluluk icin bolunme ve milli kimligin bozulmasina yol acacaktir. Suan cokcana devlet bunu yapmaya calisiyor ve bilgim dahilinde avrupa bunu alttan Alta yaptirmak istiyor.
Kisacana bizim sonumuz olur eyelet sistemi.
Ayrica sinif mevzusu da buna sadece benzin olur bu yangin icin
hocam bu durumun etnik çeşitlilik ile bir alakası yok sonuçta bu sosyal kredi bazlı bir sınıflanfırma mesela ege bölgesinde sadece 1. sınıflar yaşayabilir gibi kimlik bozulmasına kısmen katılabilirim ama en azından ülkenin kültürlü medeni insanları türkiyede bir avrupa ülkesindeymişçesine yaşayabilecekler eğer halk üzerinde yeterli otorite sağlanabilirnise bence fazlada bir problem çıkarmaz ibret olsun diye karşı çıkanların bazılarını kesersin olur biter

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
hocam bu durumun etnik çeşitlilik ile bir alakası yok sonuçta bu sosyal kredi bazlı bir sınıflanfırma mesela ege bölgesinde sadece 1. sınıflar yaşayabilir gibi kimlik bozulmasına kısmen katılabilirim ama en azından ülkenin kültürlü medeni insanları türkiyede bir avrupa ülkesindeymişçesine yaşayabilecekler eğer halk üzerinde yeterli otorite sağlanabilirnise bence fazlada bir problem çıkarmaz ibret olsun diye karşı çıkanların bazılarını kesersin olur biter
Fazla baski kirilmaya mahkumdur her Zaman tarih bunu gosterir

DogancanYr

80+ Bronze
1716419134384.jpeg

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,137
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
başlıktada dediğim gibi hitler bence o kadarda haksız değildi haksız olduğu yer ise insanları ırk bazlı sınıflandırmasıdır bence bu yanlış bir politika eğer bu sistem sosyal kredi bazlı bir sınıflandırma olsa idi o zaman çok güzel olabilirdi onun dışında hitlerin askeri,ekonomik,üretim,eğitim,işsizlik gibi politikaları bence çok doğruydu zaten doğru olmasydı nazi almanyasının işsizlik,ekonomik ve askeri sorunları çözülmememiş olurdu
Dedi 15 yaşındaki çipidik

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Enes
Ah be nasıl yapsak ki? o.O2 o.O2
unknown.png

13 yaşında 2 tane militarizm edit izleyip hitler savunurken ben

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
başlıktada dediğim gibi hitler bence o kadarda haksız değildi haksız olduğu yer ise insanları ırk bazlı sınıflandırmasıdır bence bu yanlış bir politika eğer bu sistem sosyal kredi bazlı bir sınıflandırma olsa idi o zaman çok güzel olabilirdi onun dışında hitlerin askeri,ekonomik,üretim,eğitim,işsizlik gibi politikaları bence çok doğruydu zaten doğru olmasydı nazi almanyasının işsizlik,ekonomik ve askeri sorunları çözülmememiş olurdu
-yahudi misin
-eve..
-ATIN LAN BUNU FIRINA

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hitler haksızdı. Haksız olmasının üstüne bir de Avrupa'nın günah keçisi oldu.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,492
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Çok doğru ✍️✍️

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
nemo
hitlerin katlıam yapması ile netanyahu nun yaptığı arasında bir fark yok. ikiside katil.

fakat sorulması gereken soru şu,

hitler neden böyle bir katliam yapma gereği duydu ?
Yahudi toplumunu neden yok etmek istedi ?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Mirhan Yalçın
soykırıma uğrayanlar sizde olabilirdiniz planları işe yarasaydı muhtemelen dedeleriniz uğrayacaktı

Top Bottom