Neler Yeni

Beyler bayanlar yardımıniza ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Alperen
11. Sınıfa gidiyorum. Sınıfta samimi olduğum konuştuğum kız vardı. Perşembe günü wpden yazmaya başladım konuştuk. Dün saat akşam 8den gece 3 e kadar aralıksız konuştuk. Bugünde konuşmaya devam ediyoruz şuan. Sadece fikirlerinizi almak istiyorum. Yardım eder misiniz?

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Mehmet
11. Sınıfa gidiyorum. Sınıfta samimi olduğum konuştuğum kız vardı. Perşembe günü wpden yazmaya başladım konuştuk. Dün saat akşam 8den gece 3 e kadar aralıksız konuştuk. Bugünde konuşmaya devam ediyoruz şuan. Sadece fikirlerinizi almak istiyorum. Yardım eder misiniz?
Sınıftan biri ile sevgili olmanı önermem

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani kız nasıl biri neler ile uğraşıyor ne konuşuyorsunuz bublari anlat
Kral kız öyle herkesle konuşan biri değil. Yani nasıl diyeyim her erkekle samimi falan değil. Ben yazdım sonra gerisi sardı konu açıyor konuşuyoruz. Dün beraber müzik dinledik Spotifydan jam yaparak 3 saat sohbet muhabbet güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Ahmet
Sınıftan biri ile sevgili olmanı önermem
asıl sınıftan yapacaksın ki gözünün önünde olsun,başka sınıftan yapınca o sınıftan birinin bir aksiyon almayacağının garantisi var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
KAAN ŞAHİN
Eğer iyi bir üni hedefin varsa bu tarz şeylerden uzak durmanı öneririm. Diyorsan ki ben ikisini bir arada götürürüm sıkıntı yok o zaman yürü be kardeşim. Sana tavsiyem; her şeyi tadında , dozajında yaşaman. Hiçbir şeyi aceleye getirme. Ne güzel müzik dinlemişsiniz, sohbet etmişsiniz. Yarın öbür gün beraber öğle yemeği yiyin, bir hafta sonu bir yerde oturun bir şeyler için; beraber dizi, film, kitap gibi şeylere başlayın. Konuşacak ortak konular bulun, oluşturun. Bu anlattığım aktiviteler her gün yapılacak şeyler değil bana göre. Her şeyi sen yapmaya çalışma bırak kızda bir şeyler yapmaya çalışsın. Yani akışına bırak anın tadını çıkar. Son tavsiyem şu; onu kıracak , üzecek, incitecek bir şey yapma sonuç ne olursa olsun seni iyi hatırlasın. İnşallah mutlu olursun kardeşim.

Not: Asla bir başkası için hedeflerinden vazgeçme, değiştirme. Kimseyi hayatın merkezine koyma. Bunlar sana tecrübelerimden verdiğim naçizane tavsiyeler ;)

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
üni hedefin varsa yapma derim eğer takılmak için 1-2 aylık yapıcaksan olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer iyi bir üni hedefin varsa bu tarz şeylerden uzak durmanı öneririm. Diyorsan ki ben ikisini bir arada götürürüm sıkıntı yok o zaman yürü be kardeşim. Sana tavsiyem; her şeyi tadında , dozajında yaşaman. Hiçbir şeyi aceleye getirme. Ne güzel müzik dinlemişsiniz, sohbet etmişsiniz. Yarın öbür gün beraber öğle yemeği yiyin, bir hafta sonu bir yerde oturun bir şeyler için; beraber dizi, film, kitap gibi şeylere başlayın. Konuşacak ortak konular bulun, oluşturun. Bu anlattığım aktiviteler her gün yapılacak şeyler değil bana göre. Her şeyi sen yapmaya çalışma bırak kızda bir şeyler yapmaya çalışsın. Yani akışına bırak anın tadını çıkar. Son tavsiyem şu; onu kıracak , üzecek, incitecek bir şey yapma sonuç ne olursa olsun seni iyi hatırlasın. İnşallah mutlu olursun kardeşim.

Not: Asla bir başkası için hedeflerinden vazgeçme, değiştirme. Kimseyi hayatın merkezine koyma. Bunlar sana tecrübelerimden verdiğim naçizane tavsiyeler ;)
Söylediğn her cümle için teşekkür ederim kral. Çok teşekkürler. Haklısın ben acele ederek hata yapıyor olabilirim o konuda dikkat edeceğim.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Efe Kırmaz
sürekli kendin birşeyler yapmaya çalışma, bırak kızda seviyorsa ve değer veriyorsa o da plan yapmaya, gezdiği zaman planına seni de dahil etsin. benim fikrimi soracaksan bu kadar aralıksız konuşma olduysa senden etkilenmiştir yani sana karşı olumludur, birbirinizi üzüp kırmamaya çalışın, seni istemeden kırsa da gidip bunu ona düzgün bir şekilde anlat. seni yanlışlıkla kırdığı için gidip onu bilerek üzme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Alperen
sürekli kendin birşeyler yapmaya çalışma, bırak kızda seviyorsa ve değer veriyorsa o da plan yapmaya, gezdiği zaman planına seni de dahil etsin. benim fikrimi soracaksan bu kadar aralıksız konuşma olduysa senden etkilenmiştir yani sana karşı olumludur, birbirinizi üzüp kırmamaya çalışın, seni istemeden kırsa da gidip bunu ona düzgün bir şekilde anlat. seni yanlışlıkla kırdığı için gidip onu bilerek üzme.
Teşekkürler hocam. Şuan da konuşuyoruz umarım mutlu olurum(Z). Yorumunuz için teşekkürler.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,328
İsim
Hakan
dayı sen sımdı aynı sınıf farklı sınıf vb bunlar kolpa bırak bunları friendzonea düsme hoslanıyorsan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,019
Üyeler
146,609
Son üye
kayahanmehmet
Top Bottom