Neler Yeni

BF 1 oynayan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kadir Çelik
4xten yukarı dürbünler parliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Medicte federov yavaş kalıyo da diğer Silahlar güzel evet
medicte tek auto silah federov daha farklı bir silah yani. m1907 yarı otomatik sayılır. arisaka patrol tüfeğine zaten max 4x takılıyor düşürebiliyorsun da avantajlı o yüzden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,127
İsim
a l p e r
medicte tek auto silah federov daha farklı bir silah yani. m1907 yarı otomatik sayılır. arisaka patrol tüfeğine zaten max 4x takılıyor düşürebiliyorsun da avantajlı o yüzden.
Yok hani sen parlamaması avantajlı dedin ya keskin nişancı tüfekleri e 10x yerine 4x taksan o da patlamaz diyorum

600 saatim var girmek isteyenler ekleyebilir güzel olur. Adam akıllı oynayacak kimse yok
Sorma ya tank patlamaya giderken tek kişi zor oluyor 😅 hardcore Bi taarruz oynayan arkadaş lazım bana

• Beğen
Reaksiyonlar: LORN

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Yok hani sen parlamaması avantajlı dedin ya keskin nişancı tüfekleri e 10x yerine 4x taksan o da patlamaz diyorum

Sorma ya tank patlamaya giderken tek kişi zor oluyor 😅 hardcore Bi taarruz oynayan arkadaş lazım bana
Geçen canonla uçak indirdim görecek paylaşacak kimse olmuyor :D

Yarım saate müsaitim hemen girebiliriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,127
İsim
a l p e r
Hile olmasa efsane oyunda işte her maç hile geliyor sıkıntı
Sunucularda pek olmuyor

Geçen canonla uçak indirdim görecek paylaşacak kimse olmuyor :D

Yarım saate müsaitim hemen girebiliriz
Keşke şimdi gelebilsem 😅 çarşamba bitiyor

Ekler

• Screenshot_20231110_231642.jpg
    Screenshot_20231110_231642.jpg
    273.2 KB · Hit: 34
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kadir Çelik

keskin nişancıların çoğu en az 5x taktırıyor. arisaka max 4 taktırıyor bu yüzden avantajlı demiştim.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,127
İsim
a l p e r
Noldu da böyle oldu
Millet hile açıp 200e 5 gidiyo bişey yok benim profilde Nazi amblemi var diye 168 saat ban yiyorum klasik EA

Bilmiyorum hep hile geliyor baseden bizi indiriyor uyuz oluyorum 😄 en güzeli scope olmadan sniper oynamak uzaktan cam yansıması da olmuyor tertemiz 👍
Ya o yansıması çokta önemli değil ki. Ateş ettiğiniz adam sniper değilse zor ölürsünuz

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Enes Demirok
Millet hile açıp 200e 5 gidiyo bişey yok benim profilde Nazi amblemi var diye 168 saat ban yiyorum klasik EA

Ya o yansıması çokta önemli değil ki. Ateş ettiğiniz adam sniper değilse zor ölürsünuz
Ön görülebilecek bir şey :D

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Selim

Sniper oynarken ana hedef genelde rakip sniperler oluyor. Genelde çoğu maçta böyle oluyordu sniperler bir biri ile kapışıyor yani illa ki bir macta 2 3 tane sadece sniper avlamak için pusuya yatmış rakip sniper oluyor 😁 yansımayı gördüğü gibi hs atıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,699
Üyeler
150,326
Son üye
jaskhe
Top Bottom