Neler Yeni

Big Mass Gainer nasıl kullanılmalı?

trampam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emrecetinos
yemek öncesi mi yemek sonrası mı yoksa antreman öncesi mi antremanın sonrası mı kullanılmalı yardım lazım

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Antrenman sonrası da kullanabilirsin ara öğün olarakta kullanabilirsin. Sana kalmış bir durum.

trampam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emrecetinos
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antrenman sonrası da kullanabilirsin ara öğün olarakta kullanabilirsin. Sana kalmış bir durum.
arkasında antremandan 30 dakika önce ve antremandan sonra 30 dakika içerisinde tüketilmeli diyo öyle mi yapayım yemeğin üstüne içsem direkt yemekteki kalorinin vücuda işlemesini kolaylaştırıyor diye biliyorum

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
arkasında antremandan 30 dakika önce ve antremandan sonra 30 dakika içerisinde tüketilmeli diyo öyle mi yapayım yemeğin üstüne içsem direkt yemekteki kalorinin vücuda işlemesini kolaylaştırıyor diye biliyorum
Hocam ben antrenmandan hemen sonra içiyorum. Bazen duruma göre yemek yemediysem veya enerjik olarak yorgun durumdaysam antrenman öncesi içip hemen spora geçiyorum. Çeşitli kullanım alternatifler var. Buna en iyi cevabı vücudunuzda deneyerek kendiniz bulacaksınız. Antrenmandan önce içince ne oluyor antrenmandan sonra içince ne oluyor diye kıyaslayıp netleştir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Bence antrenmandan sonra iç. Kasları doldurur gibi düşünüyorum ben

Top Bottom