Neler Yeni

Yardım bilgisayar aldım ekran gelmiyor bir yetkili gelirse mutlu olurum.

Dogy

80+
Merhabalar biraz yazımda sıkntı olabilir hızlı bir şeklde yazıyorum. bilgisayar topladım satın aldım hepsi gelid kasaya hepsini taktım ssd taktım işlemci taktım ekran kartı taktım güç düğmesine bastım pc açıldı ama ekran yok ekran kartnın fanı çok hızlı dönüyor ve ses çıkartıyor kasanın ışıkları yanıyor. Bu sefer ekran kartını çıkardım öyle açtım yine açılmadı ve kasamın üstündeki depolama biriminin ışığının yanmadığını gördüm ssd takılı ama ışığı yanmıyor ve reset butonu çalışıyor anakart a bilgi gönderiyor ama çalışmıyor. Yarım ederseniz çok mutlu olurum. Olabilirse bir yetkili geelse görüntülü aarayayim yardım ederse çok mutlu olurum.

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Hdmi veya dp kablosu ekran kartına mı takılı yoksa anakarta mı bağladınız?

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Merhabalar biraz yazımda sıkntı olabilir hızlı bir şeklde yazıyorum. bilgisayar topladım satın aldım hepsi gelid kasaya hepsini taktım ssd taktım işlemci taktım ekran kartı taktım güç düğmesine bastım PC açıldı ama ekran yok ekran kartnın fanı çok hızlı dönüyor ve ses çıkartıyor kasanın ışıkları yanıyor. Bu sefer ekran kartını çıkardım öyle açtım yine açılmadı ve kasamın üstündeki depolama biriminin ışığının yanmadığını gördüm ssd takılı ama ışığı yanmıyor ve reset butonu çalışıyor anakart a bilgi gönderiyor ama çalışmıyor. Yarım ederseniz çok mutlu olurum. Olabilirse bir yetkili geelse görüntülü aarayayim yardım ederse çok mutlu olurum.
Hdmi veya dp kablosunu ekran kartına takınız anakarta takarsanız görüntü gelmez

Dogy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitörün kablosu ekran kartına mı takılı yoksa anakarta mı bağladınız?
ekran kartına bide ekran kartını çıkartıp anakarta taktım yine gelmedi televizyona taktım bir sorun olurumu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hdmi veya dp kablosunu ekran kartına takınız anakarta takarsanız görüntü gelmez
ekran kartına taktım sonra ekran kartını çıkardım anakarta taktım yine gelmedi görüntü

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
Merhabalar biraz yazımda sıkntı olabilir hızlı bir şeklde yazıyorum. bilgisayar topladım satın aldım hepsi gelid kasaya hepsini taktım ssd taktım işlemci taktım ekran kartı taktım güç düğmesine bastım PC açıldı ama ekran yok ekran kartnın fanı çok hızlı dönüyor ve ses çıkartıyor kasanın ışıkları yanıyor. Bu sefer ekran kartını çıkardım öyle açtım yine açılmadı ve kasamın üstündeki depolama biriminin ışığının yanmadığını gördüm ssd takılı ama ışığı yanmıyor ve reset butonu çalışıyor anakart a bilgi gönderiyor ama çalışmıyor. Yarım ederseniz çok mutlu olurum. Olabilirse bir yetkili geelse görüntülü aarayayim yardım ederse çok mutlu olurum.
Sistem özellikleri nedir ve görüntü kablosunu ekran kartına taktığınıza emin olun

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
ekran kartına bide ekran kartını çıkartıp anakarta taktım yine gelmedi televizyona taktım bir sorun olurumu ?

ekran kartına taktım sonra ekran kartını çıkardım anakarta taktım yine gelmedi görüntü
Sorun olmaz tv ye takarsanız hala gelmedi mi görüntü ?

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Monitörün hdmı veya dp kablosunu anakarta takarsanız görüntü apu bir işlemci yoksa gelmez.
Ekran kartına takın.

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Ekran karını tekrar takın ve kabloyu da ekran kartına takın hala çalışmıyor ise benim bilgimin dışında kalıyor

Dogy

80+
Sistem özellikleri nedir ve görüntü kablosunu ekran kartına taktığınıza emin olun
gtx 1650 super var i3100f var ama depolama logosunun ışığı yanmıyor ssd bozuk çıkmış olabilirmi veya dopalama birimi olmadan çaılşamayabilirmi ?

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
gtx 1650 super var i3100f var ama depolama logosunun ışığı yanmıyor ssd bozuk çıkmış olabilirmi veya dopalama birimi olmadan çaılşamayabilirmi ?
depolama olmadan windows ekranı gelmez sadece bios gelir kablo ekran kartına mı takılı emin olunuz hatta foto atınız

Dogy

80+
depolama olmadan windows ekranı gelmez sadece bios gelir kablo ekran kartına mı takılı emin olunuz hatta foto atınız
ekran kartının ışığı yanıyor pinlerin ışığı yanıyor beyaz renkde.

bios ekranıda gelmiyor

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
ekran kartının ışığı yanıyor pinlerin ışığı yanıyor beyaz renkde.

bios ekranıda gelmiyor
pc çalışırken aralıksız del tuşuna bastınız mı ekran gelene kadar

Top Bottom