Neler Yeni

Bilgisayar programcılığı mezunu olarak soruları olanları cevaplayabilirim.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Bilgisayar programcılığı hakkında soruları olan varsa yeni mezun olarak sorularınızı cevaplayabilirim. (NOT: İş konusunda çok fazla istedikleri olduğu için temmuz sonundan beri fabrikada çalışmaktayım. Biraz cep harçlığı ve masaüstü sistem alabilmek için girdim. Tahminen eylül sonu çıkarım. DGS sayısal 21k yaptığımdan geçiş yapamayacağım sanırım. Bi ihtimal eşit ağırlıktan açıköğretim YBS yazarım.)

Ekran Resmi 2023-08-13 17.28.36.png

*
*
*
Arkadaşlar giriş-orta düzeyde bilgim var bunu sonradan yazarak eksik bilgi verdiğimi kapatayım. Ben bölüm konusunda soruları olanlar için açtım yoksa kendi bilgimden değil.

Son düzenleme:

dogus.001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
dogus yagmur
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
ryzen 3100 işlemcim var ama 70 dereceye geldiğinde kendini kapatıyor termal macun fan vb bakımı yaptm

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Bilgisayar programcılığı hakkında soruları olan varsa yeni mezun olarak sorularınızı cevaplayabilirim. (NOT: İş konusunda çok fazla istedikleri olduğu için temmuz sonundan beri fabrikada çalışmaktayım. Biraz cep harçlığı ve masaüstü sistem alabilmek için girdim. Tahminen eylül sonu çıkarım. DGS sayısal 21k yaptığımdan geçiş yapamayacağım sanırım. Bi ihtimal eşit ağırlıktan açıköğretim YBS yazarım.)

Alıntıyı görüntüle
Asus sual rtx3060 mı yoksa xfx speedster rx6700xt mı almalıyım 3060 8k rx6700xt 11.3k

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz

jalm0o0e1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Oğuzhan
çöp bir bölümden mezun olmuşsun knk bu bölüm hakkında ne sorusu soralım allah için :D

Öğrenen_biri

80+ Bronze
asşldaşplidasşlid
fanları, biosu,enerji kablolarını kontrol et
Mesaj otomatik birleştirildi:

çöp bir bölümden mezun olmuşsun knk bu bölüm hakkında ne sorusu soralım allah için :D
çöp dediğin bölüm aşırı revaçta ve oldukça iyi eğitimde verenler var. Mühendislik kadar detaylı teoriler anlatılmıyor. Ama internet sayesinde tüm eksiklerini giderebiliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İş konusunda çok fazla istedikleri olduğu için ne demek
aşırı derecede programlama dillerinden bilgin olmasını istiyorlar. Junior bile olsan deneyim istiyorlar saçma bir şekilde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,214
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom