Neler Yeni

Bilgisayar toplarken nelere dikkat etmem gerekir?

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,361
İsim
Hamza Ziya Üstün
Öyle bir şey yok. Fiyatı yeterince iyiyse her şey alınır. Kaldı ki problemleri de yok zaten

baller

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Taşkıner
Öyle bir şey yok. Fiyatı yeterince iyiyse her şey alınır. Kaldı ki problemleri de yok zaten
Peki yukarıdaki sistemle bu sistem arasından hangisini tercih etmem daha doğru olur çok anlamadığım için bütçemi iyi değerlendirmek istiyorum

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,361
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bütçe en iyi bu şekilde değerlenmiş olur hocam. Öbür türlü ölü sokette kalırsınız. Am5 in en az 2027 ye kadar desteği var

baller

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Taşkıner
Bütçe en iyi bu şekilde değerlenmiş olur hocam. Öbür türlü ölü sokette kalırsınız. Am5 in en az 2027 ye kadar desteği var
Peki 16 gb ram yeterli olur mu 32 ye çıkarmam gerekir mi? RX7600 ve RTX4060 arasından hangisini tercih etsem daha mantıklı olur

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,361
İsim
Hamza Ziya Üstün
Aradaki farka değmez. Onun yerine rami artıya basıp 2 adet, anakartı b650 ve psu yu daha kaliteli bir şeye geçirmek daha mantıklı. Yanına bir de güzel bir kule tipi aldınız mı tamamdır

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Fatih Kıyak
Arkadaşlar belli bir bütçem yok ama çokta uçmak istemiyorum bütçemi en iyi şekilde kullanmak için 25-30 bin tl arasında PC toplamama yardım eder misiniz? Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Nelere mi asla her parçayı aynı siteden alma kim ne derse desin fiyat araştırması ve düzgün satıcı tarafı olumlu her site güvenilir ve her parçayı araştır kendine göre bütçe ayarla alternatif ekran kartı ve anakart her zaman bak ben bu şekilde yaptım geriye 4 parça kaldı am5 am4 size kalmış benim tavsiyem am5 ddr5 ve ekran kartında VRAM e dikkat et saf güç için AMD 7700xt öneriyorum yazılım size de ne kadar gerekli

Top Bottom