Neler Yeni

Çözüldü✓ bilgisayarım ne kadar eder ?

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
valla gtx 750 ekran kartlı sistem ederi o kadar oyunlarda baya sıkıntılı. Apu sistem kullanıyorum güncel oyunları açıyor gtx 750 - 1030 lu sistem den daha iyi apu kullanmak
hocam iş için alanlar olur büyük ihtimalle yada cs go lol valo da düşükte oynamak isteyenler olur ben bu oyunları dropsuz oynuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

vergi muafı olayını unut gelmeyecek umut bile etmeyin diyelim geldi zaten fiyatlar yükselecek pek makarası kalmayacak
bu kötü oldu hocam :)

turbo x ne la gardaşım max 2500 3k üstü etmez ekran kartı çakmadır zaten büyük ihtimalle anakartta öyle
ekran kartı gerçek hocam hepsiburadada öyle yapamazlar bence ama üzerindeki fan dandik

Can...

80+ Platinum
hocam iş için alanlar olur büyük ihtimalle yada cs go lol valo da düşükte oynamak isteyenler olur ben bu oyunları dropsuz oynuyorum

bu kötü oldu hocam :)

ekran kartı gerçek hocam hepsiburadada öyle yapamazlar bence ama üzerindeki fan dandik
kralını yaparlar :D hepsi burada satılan ürüne karışmaz geçenlerde Trendyolda vs çakma Kingston ram sattılar her şeyi yaparlar adı çıkmış marka bunlar izoly de aynı

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
kralını yaparlar :D hepsi burada satılan ürüne karışmaz geçenlerde Trendyolda vs çakma Kingston ram sattılar her şeyi yaparlar adı çıkmış marka bunlar izoly de aynı
evet hocam maalesef böyleler ama elimden aldığım fiyattan çıksa iyi olur işyeri üzerine alıp 700 TL gibi bide vergi düşürdüm zamanında iyi fiyata geldi bana 3500 falan satsam iyi olur

Can...

80+ Platinum
evet hocam maalesef böyleler ama elimden aldığım fiyattan çıksa iyi olur işyeri üzerine alıp 700 TL gibi bide vergi düşürdüm zamanında iyi fiyata geldi bana 3500 falan satsam iyi olur
zor gibi hocam bilen almaz ama illaha gidebilir ben almam şahsen ha çocuğun vardır o zaman alınır belki 3250 ye falan

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
zor gibi hocam bilen almaz ama illaha gidebilir ben almam şahsen ha çocuğun vardır o zaman alınır belki 3250 ye falan
bende öyle düşünüyorum hocam 10 12 yaş arası için çok iyidir

bende öyle düşünüyorum hocam 10 12 yaş arası için çok iyidir
yardımınız için çok teşekkürler arkadaşlar bu fiyatlar benim için iyidir

freygasm

80+ Gold
2.5verirlerse düşünmeden sat. Bilgisayardan anlamayan biri alır sadece o sistemi.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
turbox u gördüğüm gibi beynime kan sıcrıyor. şu sitelerde milattan kalma işlemciler ve ekran kartlarını koyuyorlar sahte bile olabiliyorlar yani anlamayan alıyor maalesef bu herifler dolandırıcıdan farkı yok ...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,648
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd
Top Bottom