Neler Yeni

Binada Fiber var Mahallede Fiber Yok

elmira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Sergen Aslan
Merhabalar, mahallemde normal internet altyapısı var lakin bina yeni olduğu için binada sadece Fiber altyapısı var. Evime internet bağlatmak istiyorum ne yapabilirim?

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Türk Telekom'un ana merkezine gidip (Yaşadığınız ile göre) orada derdinizi anlatabilirsiniz.
Veya pencere kapı vs. aracılığıyla Telefon hattından internet alabilirsiniz. Fakat kaçıncı Katta oturuyorsunuz ona göre de değişir tabii.

milenix

80+ Gold
Ee fiber altyapısı varmış işte ne güzel. Fiber paket alsanıza.

elmira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Sergen Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ee fiber altyapısı varmış işte ne güzel. Fiber paket alsanıza.
mahallede fiber yok hocam. binayı yaparlarken fiber kablosuyla yapmışlar ama mahalleye daha gelmemiş fiber.

milenix

80+ Gold
mahallede fiber yok hocam. binayı yaparlarken fiber kablosuyla yapmışlar ama mahalleye daha gelmemiş fiber.
Hocam şimdi fiber var mı yok mu? Benim kafam karıştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
Hocam şimdi fiber var mı yok mu? Benim kafam karıştı.
Binada var fakat binanın bağlı olduğu fiber kutu yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Binanın kabloları fiber. Sokak dsl hat

milenix

80+ Gold
Binada var fakat binanın bağlı olduğu fiber kutu yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Binanın kabloları fiber. Sokak dsl hat
Haa. Ee fiber kutusu koymak yetmez mi? DSL kablosu çekilmesi yerine fiber kutusu koysunlar?

elmira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Sergen Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haa. Ee fiber kutusu koymak yetmez mi? DSL kablosu çekilmesi yerine fiber kutusu koysunlar?
Hocam binanın içerisindeki fiber bağlantıları/kabloları yapan inşaat firmasına ait. Mahalleye fiber döşemek ise Türk Telekom'a ait.
Binayı yapan inşaat firması ileriyi düşünerek fiber kablolarla yapmışlar internet altyapısını lakin mahalleye türk telekom fiberi getirmemiş.

milenix

80+ Gold
Hocam binanın içerisindeki fiber bağlantıları/kabloları yapan inşaat firmasına ait. Mahalleye fiber döşemek ise Türk Telekom'a ait.
Binayı yapan inşaat firması ileriyi düşünerek fiber kablolarla yapmışlar internet altyapısını lakin mahalleye türk telekom fiberi getirmemiş.
Şimdi anladım. O zaman Linkedin hesabı açıp yazın, bir ekip size geri dönüş yapacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
yeni yapılan evlere fiber zorunlu

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
Berkecan Ergin
Türk Telekom'un ana merkezine gidip (Yaşadığınız ile göre) orada derdinizi anlatabilirsiniz.
Veya pencere kapı vs. aracılığıyla Telefon hattından internet alabilirsiniz. Fakat kaçıncı Katta oturuyorsunuz ona göre de değişir tabii.
Yazdığına gülme emojisi atma sebebim tamamen türk telekomla alakalı yanlış anlama.

6 ay önce bir dükkan tuttum port yok. Ne sabit telefon için ne internet için. Gittim başvurdum sözde arayacaklar ve port açacaklardı. İş yeri olduğunu özellikle belirttim. Allahtan binada kablotv kutusu var hem interneti hemde telefonuda modem üzerinden çektim. Türk telekomun önünden bile geçilmez. 1 kere bile aramadılar çalışmada yapmadılar. Port ya ne kadar zor olabilir port açmak.

Top Bottom