Neler Yeni

Bionluk Güvenilir midir?

TamerKs

80+ Silver
Sitede biri ile konuşuyorum ve anlaştığımız fiyat 15000TL, yani büyük miktarda para göndermem gerek. Bu işlemi aramızda güvenilir bir şekilde nasıl yapmalıyım? Adamı tanımıyorum. Ne yapmamı tavsiye ederseniz tecrübesi olan var mı?

Fatih24

80+ Bronze
yablis hatirlamiyorsam sen adama siparis verince para bioukta kaliyor, adam urnu teslim edince adama gidiyir para.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Sitede biri ile konuşuyorum ve anlaştığımız fiyat 15000TL, yani büyük miktarda para göndermem gerek. Bu işlemi aramızda güvenilir bir şekilde nasıl yapmalıyım? Adamı tanımıyorum. Ne yapmamı tavsiye ederseniz tecrübesi olan var mı?
15k'lık ne alıyorsun ?

maslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Aslan
Ürünü teslim alıp, almadım olarak işaretlersem ne olur? Adam bana nasıl güvenecek
teslim almadım diye bi seçenek işaretleyemezsin zaten adam teslim ettiğinde para adamın hesabına geçer bi sorun olduğunda destek ekibi ilgilenir zaten

TamerKs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Konuştuğum adam avukat zaten. Başka yerde bulamamki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teslim almazsam destek ekibi ile mi çözülecek? Çok saçma, çünkü adam parayı aldıktan sonra siteye bile girmez diye düşünüyorum eğer dolandırıcı ise.
Ben eğer teslim aldım seçeneği 15 gün(farklı olabilir) içinde işaretlenmezse otomatik pars satıcıya geçiyor diye bilitorum

TamerKs

80+ Silver

Keptın

80+ Silver
Bionlukta avukatta mı varmış, vay be görmeyeli baya gelişmiş.
Enflasyonunda etkisiyle yakında adı bibinlik diye değişebilir.

Ama avukatı burda aramazdım şahsen gidip canlı görüşmek daha iyi olur.

mesut3467

80+ Bronze
Büyük meblağlar döndüğü yerde yerde avukatlık bürosuna muracaat etmen daha doğru olur. Fakat bionluk güvenilir bir site eğer hizmetten memnun kalmazsan ve bionlugu devreye sokup işinin hallolmadigini ispatlarsan paran geri yatıyor. Bionluk bir nevi aracı kurum.

Ayrıca sizin hakkınızı savunduğu gibi karşı tarafında emeğine uygun hareket edecektir. Örneğin verilen hizmetin dışına çıkıp olayı verilen hizmetin dışarısında çıkarırsanız bu suistimali girer. Yani işleriniz hallolduysa ek işler yaptiramazsiniz bu yüzden paranızı geri alma şansınız kalmaz. Örneğin bir dava vardır. O dava hakkında bilgi almak isterseniz. Bionluktaki avukat yada türevi arkadaş size bir paket belirtir ve paketin kapsamı yalnızca işin bir bölümünü içeriyordur. Siz daha kapsamlı bir şey istediğinizde bu belirtilen paket dışında kaldığı için ek ücret talep edebilir yada yapamayacağını belirtebilir. Bu durumda hizmet almış olursunuz. Farklı bir senaryoda haciz işlemi için başvursunuz fakat işlem bitmeye yakın birde başka dava hakkında yardım almak istediğinizde avukat bunu sağlamayabilir. Yine hizmet almış sayılırsınız. Bionlukta hizmet verenler üçkagıtcilik yapmazlar. Çünkü referans puanlar ve yorumlar vardır. Biri suistimal ediyorsa yorumlara bakarak ne kadar güvenilir olduğunu anlayabilirsin.

Son düzenleme:

maslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Aslan
Konuştuğum adam avukat zaten. Başka yerde bulamamki

Teslim almazsam destek ekibi ile mi çözülecek? Çok saçma, çünkü adam parayı aldıktan sonra siteye bile girmez diye düşünüyorum eğer dolandırıcı ise.
sonuçta para direkt adama gitmiyor bionluk da kalıyor yani adam parayı çekemiyor teslim etmezse

Top Bottom